USD
EURO
ALTIN

YARDIM KOLİLERİ YOLA ÇIKTI

TOBB tarafından Polatlı Ticaret Odası’na gönderilen ramazan yardımları  ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı   Ticaret Odasından 666 aileye yardım paketi dağıtıldı.  TOBB tarafında her yıl Türkiye genelinde bulunan odalara gönderilen ramazan yardımları kapsamında TOBB Ticaret Borsasının ardından Ticaret Odasına da ramazan kolileri için ödenek gönderdi. TOBB vasıtası ile Polatlı Ticaret Odası Polatlı da 666 aileye yardım paketi […]

YARDIM KOLİLERİ YOLA ÇIKTI

TOBB tarafından Polatlı Ticaret Odası’na gönderilen ramazan yardımları  ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı

 

Ticaret Odasından 666 aileye yardım paketi dağıtıldı.  TOBB tarafında her yıl Türkiye genelinde bulunan odalara gönderilen ramazan yardımları kapsamında TOBB Ticaret Borsasının ardından Ticaret Odasına da ramazan kolileri için ödenek gönderdi. TOBB vasıtası ile Polatlı Ticaret Odası Polatlı da 666 aileye yardım paketi verdi. Yardım paketlerini Polatlı Yardım sevenler Derneği ve Polatlı Kent Konseyi mensupları dağıttı. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya “açıklamada, ”Paylaşmanın esas olduğu bu Mübarek Ramazan ayında toplumumuzun birlik ve beraberlik içinde yaşamasını sağlayan yardımlaşmanın Polatlı Ticaret Odası üzerinden gerçekleştiriliyor olması bizleri son derece memnun ediyor ”dedi.

TOBB  tarafından Polatlı Ticaret  Odasına gönderilen ramazan yardımları  sahiplerine  ulaştırılıyor. Polatlı Ticaret Odası her yıl organize ettiği Ramazan Erzak yardımı uygulamasını bu yıl da gerçekleştirdi. Yürütülen çalışmalar sonucunda 666 ihtiyaç sahibi aileye, Paket başına 60 TL’lik olmak üzere toplamda 40 bin TL’lik Ramazan erzak paketleri dağıtıldı. Polatlı Ticaret Odasına 40 bin TL ödenek göndererek yardım kolilerinin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayan  TOBB başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu’na Polatlı ‘dan teşekkür geldi. 666 adet erzak kolisinin hazırlanarak ihtiyaç sahiplerin dağıtılmasını sağlayan   Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya Paylaşmanın esas olduğu bu Mübarek Ramazan ayında toplumumuzun birlik ve beraberlik içinde yaşamasını sağlayan yardımlaşmanın Polatlı Ticaret Odası üzerinden gerçekleştiriliyor olması bizleri son derece memnun ediyor. Her sene yapılan bu yardımın daha da geniş kapsamlı olması ve daha çok vatandaşımıza ulaştırılmasını umut ediyoruz. Odamız adına, tüm vatandaşlarımızın Ramazanını kutluyor ve Ramazan ayını sağlık, mutluluk ve refah içinde geçirmelerini diliyoruz.Her Ramazan ayında bize bu yardımları sunmamızda maddi destek olan TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na da sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim” denildi.

 

AYSUN YILMAZ BENLİ

pto yardım 2 pto yardım

FACEBOOK YORUMLARI