USD
EURO
ALTIN

PTO’DAN ÜYELERİNE ONLİNE YABANCI DİL EĞİTİMİ

Polatlı’da üyelerine kattığı ivme ile adından söz ettiren Polatlı Ticaret Odası yeni bir indirim protokolü ile üyelerinin yabancı dil öğrenmelerini kolaylaştırmak için yeni bir anlaşmaya imza attı. Polatlı Ticaret Odası’nın üyesi olduğu ilçemizde yer alan Kayran Grup Ltd. Şti. ile PTO arasında imzalanan protokoller sonrasında Polatlı Ticaret Odası Üyeleri , çalışanları ve 1. Dereceden yakınları […]

PTO’DAN  ÜYELERİNE ONLİNE YABANCI DİL EĞİTİMİ

Polatlı’da üyelerine kattığı ivme ile adından söz ettiren Polatlı Ticaret Odası yeni bir indirim protokolü ile üyelerinin yabancı dil öğrenmelerini kolaylaştırmak için yeni bir anlaşmaya imza attı. Polatlı Ticaret Odası’nın üyesi olduğu ilçemizde yer alan Kayran Grup Ltd. Şti. ile PTO arasında imzalanan protokoller sonrasında Polatlı Ticaret Odası Üyeleri , çalışanları ve 1. Dereceden yakınları , Üye Kimlik Kartları ile başvuru yaptıkları takdirde liste fiyatlarından %40’lık bir indirimden yararlanabilecek olup 80’den fazla dili online eğitim vasıtasıyla öğrenebilecekler.
Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik eğitim çalışmalarına devam ediyor. Online eğitimlerde İngilizce öğrenmeye yönelik özellikler: Beginner : 11 Ünite 33 Ders, İntermediate: 10 Ünite 39 Ders, Vocabulary: Türkçe Açıklamalı 2300 Genel İngilizce ve 1500 İş İngilizcesi İçin Kelime, Telaffuz, Ses Kaydı, Tekrar Dinleme ve Bir Çok Egzersiz yer alıyor. Daha çok günlük konuşma dili konusunda yardımcı olacak sisteme ulaşmak içinwww.herdil.net web adresi ziyaret ediliyor. Kayran Grup Ltd. Şti.’ den yapılan açıklamada ayrıca 14 gün içerisinde sistemden memnun kalmayanlara ödemesi geri yapılacaktır, denildi.
SAKARYA “ BİR DİL , BİR İNSAN”
Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya “Üyelerimize sunduğumuz hizmetlerimize her gün yeni birini eklemeye devam ediyoruz. Odamızın sadece belge veren bir kurum olmanın dışında, üye memnuniyeti odaklı çalışan bir kurum olması vizyonunu yönetim kurulu olarak benimsedik.
Polatlı Ticaret Odası yönetimi olarak her zaman üye memnuniyetini üst safhada tutmaktayız. Kayran Grup Limited Şirketi ile İmzalamış olduğumuz protokol ile yabancı dil öğrenme konusunda %40’a varan indirim sağlanacaktır. Daha çok günlük konuşma dilini kapsayan sistem ile yurtdışında ihracat yapan üyelerimiz ve çalışanları konuşma dilindeki zorluklarını aşabilecektir. Toplam 1 yıl sürecek müfredat sonucunda katılım sertifikası da düzenlenecektir. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda yine ilçemizde yer alan Amerikan Kültür Dil Kurumları ile de anlaşma yapmıştır. Bu çalışmalar yabancı dile verdiğimiz önemi göstermektedir. Bugün burada yaptığımız protokol neticesinde hem üyelerimiz hem de birinci derece yakınları online olarak yabancı dil öğrenme fırsatını yakalayacaklardır. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu tür çalışmalar katlanarak devam edecektir.Bir dilin bir insan olduğu günümüz şartlarında Kayran Grup Limited Şirketi ile yaptığımız anlaşma hepimize hayırlı uğurlu olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
 
AYSUN YILMAZ BENLİ
ulvi sakarya
ticaret odası

FACEBOOK YORUMLARI