USD
EURO
ALTIN

PTO SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN İMZA ATTI

PTO ,X-ARENA SPOR KOMPLEKSİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

PTO SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN İMZA ATTI

PTO ,X-ARENA SPOR KOMPLEKSİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Polatlı Ticaret Odası indirim protokolleri arasına eğitim, taşımacılık ve konaklama dışında birde sosyal etkinlik indirim protokolü ekledi. PTO hizmetlerinde üye memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli artıracak kalitede sunmak için çalışmalarına son sürat devam ediyor. Birçok proje ve yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Polatlı Ticaret Odası, 2000’e yakın üyesine kimlik kartı çıkartarak avantaj ve indirim protokolüyle üyelerini ayrıcalıklı kılıcak hamlelerde bulunuyor.

Polatlı Ticaret Odası’nın imzaladığı protokol ile üyeleri X-Arena Spor Kompleksi ‘nde  üye  kimlik kartları ile spor kompleksine üye oldukları takdirde liste fiyatı üzerinden  %15 indirimden yararlanma şansı yakalayacak.Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve X-Arena Spor Kompleksi Müdürü Halil İbrahim Yıldırım ile ortaklarının hazır bulunduğu toplantıda oda üyeleri liste fiyatı üzerinden %15 indirimli yararlanabilecek.

İmza töreninin ardından açıklama yapan  Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi

Sakarya; “Bugün burada Odamız ve X-Arena Spor Kompleksi arasında 2000’e yakın üyemizi ve birinci derece yakınlarını kapsayan bir anlaşmada bulunduk. Odamız sadece belli dönemlerde değil her zaman üyesinin yararına faydalı olmaya çalışan bir odadır. Bu nedenle burada tüm üyelerimize indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bizler sporun insan sağlığına olan öneminin farkındayız. Bu nedenle böyle bir indirim protokolü imzaladık. Polatlı Ticaret Odası üyelerine ve X-Arena Spor Kompleksi’ne hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

FACEBOOK YORUMLARI