USD
EURO
ALTIN

MESLEK HAYATINIZI KENDİNİZ ŞEKİLLENDİRİN

Bugüne kadar hayallerinizi bazı nedenlerden dolayı ertelemiş ya da şartlardan dolayı kendinizi istemediğini bir yerde bulmuş olabilirsiniz. Ancak her geçen yıl artan imkanlar sayesinde artık hayallerinizi gerçekleştirmek için hiç geç bir zaman değildir. Sizinde içinizde olan bir avukat olma isteği varsa ve hayat sizi farklı yollara sürüklediyse bile bunu bir kenara bırakarak hayalinize doğru adım […]

MESLEK HAYATINIZI KENDİNİZ ŞEKİLLENDİRİN

Bugüne kadar hayallerinizi bazı nedenlerden dolayı ertelemiş ya da şartlardan dolayı kendinizi istemediğini bir yerde bulmuş olabilirsiniz. Ancak her geçen yıl artan imkanlar sayesinde artık hayallerinizi gerçekleştirmek için hiç geç bir zaman değildir. Sizinde içinizde olan bir avukat olma isteği varsa ve hayat sizi farklı yollara sürüklediyse bile bunu bir kenara bırakarak hayalinize doğru adım atabilirsiniz. Adalet dikey geçiş imkanı sayesinde sizde kaldığınız yerden hayallerinize ve eğitiminize devam edebilirsiniz. Bu imkan zaten uzun yıllardır bulunmaktaydı. Ancak Türkiye’ de adalet dikey geçiş yapabilmek için sınavlara girerek belirli puan alma şartı bulunmaktadır.

İstenen şartlar bazı kişilere engel oluşturabilmektedir. Ama avukat olma şanslarını tamamen ellerinden alamaz. Çünkü yurtdışında çoğu üniversitenin sınavsız olarak sunmuş olduğu adalet dikey geçiş imkanı ile birlikte çoğu kişi avukat olabilme şansını tekrar kazanmaktadır.

Özellikle de Türkler tarafından sıklıkla tercih edilen Uluslar arası Travnik Üniversite’ si kişilere birçok imkan sunmaktadır. Sizde Eurostar yurtdışı danışmanlık hizmeti sayesinde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilir, gerekli bilgileri öğrenerek kayıt yaptırabilirsiniz. Adalet dikey geçiş kişilere başta kaybettikleri şansı tekrar sunmaktadır. Travnik Üniversite’ sine kayıt için gerekli olan tek şart bitirmiş olduğunuz 2 yıllık üniversitenin mezuniyet belgesidir. BU belge sayesinde zaman kaybetmeden kaydınızı tamamlayarak, kayıt yaptırabilirsiniz. Hatta direk olarak 3. Sınıftan eğitime başlayarak herhangi bir yıl kaybı yaşamazsınız.

Bosna Hersek’ te Alacağınız Eğitim İle Avukatlık Çok Yakın

Travnik Üniversite’ sinin bu kadar tercih edilme nedenlerinden bir tanesi de Türkçe destekli eğitim vermesidir. Bu sayede öğrenciler zaten zor bir bölüm olan hukuk derslerini okurken yabancı dil öğrenmek zorunluluğu yaşamazlar. Adalet dikey geçişte alanında uzman hocalarda ana dillerinde eğitim alma ve zorlanmadan dersi kavrama imkanına kavuşurlar.

Ayrıca Bosna Hersek Travnik Üniversite’ si size Adalet dikey geçiş için yıllık 2000 euro gibi oldukça uygun bir fiyat sunmaktadır. Bu sayede sizde para gibi nedenlerden dolayı eğitim hayatınızı yarıda bırakmak zorunda kalmazsınız. Almış olduğunuz 2 yıllık eğitimin üzerine kesintisiz olarak 2 yıl daha eğitim alarak 4 yıl içinde avukat olarak iş hayatına atılabilirsiniz.

Adalet dikey geçiş gibi size sunulmuş olan bu şahane fırsatı kaçırmadan sizde hayatınızı tekrardan şekillendirerek kendinize daha güzel bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Bosna Hersek Travnik Üniversite’ sinden mezun olurken alacağınız Europass diploması sayesinde iyi bir eğitim aldığınızı belgeleyerek çoğu ülkede geçerli bir diplomaya sahip olabilirsiniz.

Sizde hayallerinizi ertelemeden adalet dikey geçiş avukat, savcı, hakim olma imkanı yakalayabilirsin. Kendinizi sadece tek bir imkanınız varmış gibi değerlendirmeyin. Biraz araştırma yaptığınız zaman birçok seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz. Bosna Hersek Travnik Üniversite ‘ si de bu tercihler arasında üst sıralarda kendisine yer bulmaktadır.

FACEBOOK YORUMLARI