USD
4,7565
EURO
5,5087
ALTIN
194,9122

İHSAN ÖZ MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY..!

Polatlı halkı ve ülkücü camianın yakından tanıdığı , 2009 yılında Milliyetçi Hareket Partisinden Polatlı Belediye Başkan adayı olan İhsan Öz, MHP  Polatlı İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.  Düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını duyuran İhsan Öz  “Başbuğumuzdan aldığımız bu emaneti 2009 seçimlerinde Polatlı’da temsil etmek bana nasip oldu. Elimden gelen ne varsa arkadaşlarım ve ülküdaşlarımın desteği ile […]

İHSAN ÖZ MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY..!

Polatlı halkı ve ülkücü camianın yakından tanıdığı , 2009 yılında Milliyetçi Hareket Partisinden Polatlı Belediye Başkan adayı olan İhsan Öz, MHP  Polatlı İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.  Düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını duyuran İhsan Öz  “Başbuğumuzdan aldığımız bu emaneti 2009 seçimlerinde Polatlı’da temsil etmek bana nasip oldu. Elimden gelen ne varsa arkadaşlarım ve ülküdaşlarımın desteği ile ortaya koydum. O dönemde belki kaybettim ama Başbuğumun dediği gibi bu yolun çetin ve zorlu olduğunun bilinci ile hareket ederek yılmadan davam için mücadele etmeye devam ettim. Ve bu gün bakıyorum ki Polatlı’da yeni bir heyecana yeni bir kıvılcıma ihtiyacımız var”dedi.

 

“TEK AMACIN POLATLI OLMASI HUSUSUNDA YEK VÜCUT OLARAK HAREKET ETMELİYİZ”

 

Öz Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi “16 Nisan günü referandumda milletimiz tercihini yapmış ve kararını net bir şekilde vermiştir. Referandumda Polatlı’da bir mesaj vermiş toplumun beklentileri doğrultusunda evet’de karar kılarak tercihini yapmıştır. Tabii ki bu bir siyasi yarış değildir. Ben bu konuya camiamız açısından bakıyorum.  Partimizin ve Genel başkanımızın verdiği karar doğrultusunda Polatlı’da oluşan tercihin önemine dikkat çekmek istiyorum. Artık süreç tamamlanmıştır. Biz önümüze Polatlımıza bakalım.  Polatlı geçmişi ve tarihi açısından ne kadar önemli ve değerli ise şu an bulunduğu durum itibari ile Başkentimizin yanı başındaki konumu ve büyüme azmi ile gelişen bir ilçe olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bizler Polatlı’da yaşayan burada yatırım yapan insanlar olarak bu güzel şehrin il olması için çalışmalı elimizden gelen her gayreti göstermeliyiz. Ben şahsım adına Polatlı’nın il olması için mücadeleden asla vazgeçmeyeceğim. İnsanlarımız vazgeçmesin diye uğraşmayada devam edeceğim.

 

POLATLI’NIN 99 OLACAK OLAN İL SAYISI İÇERİSİNDE YER ALMASI İÇİN ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARA BAŞLANMALIDIR”

Yeni sistemle beraber il sayısının 99 olacağı konuşuluyor. Bu sefer Polatlının 99 olacak il sayısı içerisinde yer alması için şimdiden çalışmalar başlanmalı siyasiler, STK’lar birlikte hareket ederek tek amacın Polatlı olması hususunda yek vücut olarak hareket etmeliyiz. Ticaretimde de yapmış olduğum ve her işte olduğu gibi Polatlı odaklı çalışmalar yaptım yapmaya devam edeceğim. İnşaat sektöründe Polatlı’da bir çok insanımızın ev sahibi olmasına beni vesile kılan rabbime şükürler ediyorum. Rabbim sağlık sıhhat ve imkan veriyor. Bu vesile ile insanlarımız ev sahibi oluyor. İnanın insanların evlerini teslim aldıkları o an her şeyden değerli ve güzel.

Toplumsal her olayda insanımıza ve toplumumuz faydasına ise yer aldım ve destekledim. Bu konuda benim bir şeyler söylememe gerek yok siz basın mensuplarıda bilirsiniz ki nerede Polatı menfatine bir olay var ben her zaman orada oldum olmaya da devam edeceğim.

“BAŞBUĞUMUZDAN ALDIĞIMIZ BU EMANETİ 2009 SEÇİMLERİNDE POLATLI’DA TEMSİL ETMEK BANA NASİP OLDU”

 

Siyaset deyince  Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin sözünü hatırlamadan ve hatırlatmadan geçemeyeceğim. Genel başkanımızın her zaman dediği gibi “Önce ülkem ve milletim sonra Partim sonra ben” düsturunu kendime şiar edinerek bende şu anda diyorum ki! Ülkemiz tercihini yapmış ve o süreç atlatılmıştır. Şimdi konu partidir. Başbuğum Alparsalan Türkeş ne dedi bizlere “ Ben sizlere kolay bir başarı vaat etmiyorum. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda  karşımıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engeller  çıkacaktır. Bu çetin yola dayana bilecekler bizimle gelsin. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar. Gerçekten   inananlar kafilemize katılsınlar.” Başbuğumuzdan aldığımız bu emaneti 2009 seçimlerinde Polatlı’da temsil etmek bana nasip oldu. Elimden gelen ne varsa arkadaşlarım ve ülküdaşlarımın desteği ile ortaya koydum. O dönemde belki kaybettim ama Başbuğumun dediği gibi bu yolun çetin ve zorlu olduğunun bilinci ile hareket ederek yılmadan davam için mücadele etmeye devam ettim. Ve bu gün bakıyorum ki Polatlı’da yeni bir heyecana yeni bir kıvılcıma ihtiyacımız var.

“KONGREDE İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMIZ ÜLKÜDAŞLARIMIZA  HAYIRLI OLSUN”

 

Gün toparlanma kendine gelme ve davaya sahip çıkma günüdür. Davamızın gencinden ak  sakallısına kadar bir çok kesimi ile görüşmelerim neticesinde bir karar verme zorunluluğum oluştu. Bu kutlu davanın birliğe bütünlüğe ve kaynaşmaya ihtiyacı olduğunu düşünerek bizlerin yuvası olan Milliyetçi Hareket Partisinin temsiline her zaman hazır ve nazır olduğumu tüm dava arkadaşlarımın sizlerin vasıtası ile bilmesini istiyorum. Teşkilatımızın önünde bir ilçe kongresi olması söz konusu bu süreçte ne olacak bu ilçenin durumu derseniz.  “Milliyetçi Hareket Partisi gücünü davasından ve bu davaya olan inanacından almıştır. Bu dava için ben üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım. Bütün samimiyetimle ülkücü camiaya sesleniyorum. Ve ülkücü camiayı beraber hareket etmeye çağırıyorum. Biz güçlü aileyiz. Bizi yıldırmak isteyenler olacak. Biz bütün sorunları güvenle ilgiyle beceriyle hatta ülkücü camianın verdiği teşkilat anlayışıyla aşacağız. Hazreti Hızır yoldaşımız, Hazreti Ali kılıcımız,  Hazreti Ömer adaletimiz, Hazreti  Muhammed de şefahatimiz olsun. Yapılacak olan kongrede İlçe Başkanlığına Adaylığımız ülküdaşlarımıza  hayırlı olsun.” dedi.

HABER AYSUN YILMAZ BENLİ

 

FACEBOOK YORUMLARI