USD
EURO
ALTIN

Tüm Elektrik İşlerinizi Ema Ayakkabı’nın Elektrikçi Ayakkabısı İle Halledin

İş güvenliğinin sağlanması enerji sektöründe önem kazanmaktadır ve tüm şartlara uygun elektrikçi ayakkabıları mutlaka denenmelidir. Son yıllarda iş kazaları ile ilgili birçok haber görülmektedir. İş kazalarının oluşmasındaki en büyük etken iş güvenliğini yeterince sağlayamamaktır. İş güvenliği sağlamanın ilk yolu doğru ayakkabı ve kıyafet seçimidir. Özellikle ayakkabıların konforlu, sağlıklı ve kaliteli olması iş ortamında daha verimli […]

Tüm Elektrik İşlerinizi Ema Ayakkabı’nın Elektrikçi Ayakkabısı İle Halledin

İş güvenliğinin sağlanması enerji sektöründe önem kazanmaktadır ve tüm şartlara uygun elektrikçi ayakkabıları mutlaka denenmelidir.

Son yıllarda iş kazaları ile ilgili birçok haber görülmektedir. İş kazalarının oluşmasındaki en büyük etken iş güvenliğini yeterince sağlayamamaktır. İş güvenliği sağlamanın ilk yolu doğru ayakkabı ve kıyafet seçimidir. Özellikle ayakkabıların konforlu, sağlıklı ve kaliteli olması iş ortamında daha verimli ve uzun süre çalışabilmeyi sağlamaktadır.

Önce Kalite Sonra Estetik

Ema Ayakkabı, ürettiği ayakkabıların öncelikle kalitesi üzerinde çalışmaktadır. Üretilen her ayakkabıda TSE belgesinin oluşu, ürünlerin kalitesini tescillemektedir. Elektrikçi ayakkabısının kaliteli olmasının yanı sıra sağlıklı olması da önemli bir husustur. Su geçirmez olması özellikle kış aylarında avantaj sağlamaktadır. Çelik buruna sahip olması ise çeşitli darbelere karşı ayağı korumakta ve ayaklara bir zarar gelmesini önlemektedir. Ayakkabıların hafif olması da yine rahat hareket etmeyi sağladığından tercih sebebidir. 40-47 arasında bütün numaraları bulunabilmektedir. Ema Ayakkabı, ürettiği ayakkabılar üzerinde elektrik testi de yapmaktadır. Üretilen elektrikçi ayakkabısının her biri; 20 kW gücünde elektriğe 55 saniye dayanabilmektedir. Ayrıca çalışanlar gün içinde uzun süre ayakları üzerinde durduğu için ayakkabının bir diğer şartı da konforlu olmasıdır. Ema Ayakkabı, ürünlerinde ayak konforunu sağlayan kalıp kullanmaktadır. Bu sayede taraklı ayaklara sahip kişiler de rahatlıkla ayakkabıları kullanabilmektedir. Elektrikçi ayakkabısının enerji sektöründe çalışan kişiler tarafından kullanılması iş güvenliğini sağlama konusunda oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra özellikle yaz aylarında artan sıcaklık ile ayakların terlemesi söz konusudur. Ayaklardaki terleme çok rahatsız edici olduğu gibi, kötü koku da oluşturabilmektedir. Ayrıca ayakların kapalı alanda terli kalması da ilerde sağlık problemleri yaşamaya sebep olabilmektedir. Bunları önlemek için elektrikçi ayakkabısı, içinde terlemeyi önleyen bir iç astar ile üretilmektedir. Kullanılan iç astar aşınmalara oldukça dayanıklıdır ve uzun süre ayakları korumaya devam etmektedir. Elektrik işleri ile uğraşan kişilerin çalışma ortamları zaman zaman farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle her zemin tipine uyum sağlayabilecek bir ayakkabı olmalıdır. Ema Ayakkabı ürettiği elektrikçi ayakkabılarında kaymaz taban kullanmaktadır ve çalışanlar her mekânda rahatlıkla işlerini yapabilmektedir.

FACEBOOK YORUMLARI