USD
EURO
ALTIN

Çerçevesiz OnePlus 6

Hong Kong’da kurulan akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni amiral gemisi olan OnePlus 6‘yı 2018 yılının başlarında piyasaya sürecek. OnePlus 6’da Qualcomm tarafından üretilen en güçlü işlemci Snapdragon 845 kullanılacak. Bugüne kadar gelen bilgilerde, OnePlus’ın sıradaki telefonunun OnePlus 5T olacağı söylenmişti. Ancak güvenilir kaynaklardan gelen son bilgilere göre OnePlus 5T yerine direkt olarak OnePlus 6 çıkarılacak. […]

Çerçevesiz OnePlus 6

Hong Kong’da kurulan akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni amiral gemisi olan OnePlus 6‘yı 2018 yılının başlarında piyasaya sürecek. OnePlus 6’da Qualcomm tarafından üretilen en güçlü işlemci Snapdragon 845 kullanılacak.

Bugüne kadar gelen bilgilerde, OnePlus’ın sıradaki telefonunun OnePlus 5T olacağı söylenmişti. Ancak güvenilir kaynaklardan gelen son bilgilere göre OnePlus 5T yerine direkt olarak OnePlus 6 çıkarılacak.

Elde edilen yeni bilgilere göre, Qualcomm Snapdragon 845 satışa ne zaman çıkarsa telefon da buna bağlı olarak satışa yakın tarihlerde çıkacak. Yine gelen başka bilgilere göre Google Pixel 2’de kullanılacak olan Snapdragon 836’nın iptal olduğu belirtiliyor. Böyle bir durum söz konusu olursa, OnePlus 6’yı yeni yılın başlarında Qualcomm’un yepyeni ve en güçlü işlemcisi ile göreceğiz.

OnePlus 6 hakkında henüz geniş kapsamlı bilgilere sahip değiliz. Fakat elimizdeki bilgilerde telefonun iPhone X veSamsung Galaxy S8‘in benzeri bir tasarım ve ekran ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda cihazın en-boy oranı da 18:9/2:1 olacak ve ekranın çözünürlüğü 2.800×1.440 QHD+ olacak.

İlginizi ÇekebilirX
Mücver
Mücver
Helva
Helva

FACEBOOK YORUMLARI