USD
EURO
ALTIN

ALTIN MADALYA VE TEŞEKKÜR BELGELERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

  Türk Kızılay’ına yapmış oldukları maddi ve manevi yardımlarda bulunan  vatandaşlar ve yönetim kurulunda  hizmet etmiş olanların madalya, beraat ev teşekkür belgeleri  sahiplerine verildi.  Türk Kızılay’ı Polatlı Şube başkanlığınca tertiplenen ödül töreninde  destek ev bağışçılar tek teke ödüllendirilerek hizmetlerinden dolayı teşekkür aldılar. Türk Kızılay’ı Polatlı şubesine maddi yardımda bulunanlara altın madalyaları ve beraatları teslime  edildi. […]

ALTIN MADALYA VE TEŞEKKÜR BELGELERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

 

Türk Kızılay’ına yapmış oldukları maddi ve manevi yardımlarda bulunan  vatandaşlar ve yönetim kurulunda  hizmet etmiş olanların madalya, beraat ev teşekkür belgeleri  sahiplerine verildi.  Türk Kızılay’ı Polatlı Şube başkanlığınca tertiplenen ödül töreninde  destek ev bağışçılar tek teke ödüllendirilerek hizmetlerinden dolayı teşekkür aldılar. Türk Kızılay’ı Polatlı şubesine maddi yardımda bulunanlara altın madalyaları ve beraatları teslime  edildi.  Kızılay Polatlı şube başkanı Şuayip Deniz  destek verene herkese ayrı ayrı teşekkür eti.

 

 

 

Polatlı’da Türk Kıılay’ına hizmet etmiş, 20 ve 25. Yılını dolduran yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere  maddi ve manevi destek veren tüm gönüllülere  Kızılay Polatlı şubesi tarafından teşekkür belgeleri ile beratları verildi.  Per-Pa Nikah Salonunda tertiplenen ödül törenine  Kızılay yönetimi, stk başkanları, siyasiler, basın, iş adamları  ve çok sayıda gönüllü katıldı.  Saygı Duruşunda bulunulup İstiklal Marşının okunması ile başlayan ödül töreninde açılış konuşmasını Türk Kızılay’ı Polatlı  Şube başkanı Şuayip Deniz yaptı.

“DESTEK VEREN HERKESE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Deniz “Bizler, sivil toplumun bireyler, elimizden geldiği kadar bazı şeyler yapma çabasındayız. Bugün de buraya bizleri onurlandıran arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ediyorum. Bizim hızımızı kimse kesemez. 48 senedir Kızılay’a hizmet ediyoruz. Keşke gençlerimiz bizden daha hızlı olsalar, davalarımıza sahip çıksalar. Sene 1923, Polatlı Belediyesi’nin kuruluşu 1926 o günden  bu güne bir asrın içinde elli senemizi vermişiz. Polatlı ve Kızılay’ımızın bu 1923’ten beri yüz yıla yakın bir asrın içinde Türkiye’nin sayılı şubeleri arasında arkadaşlarımın çalışmasıyla bugüne kadar getirdik. Bundan sonraki arkadaşlarımızla inşallah davamıza devam edeceğiz. Bugün, 196 ülke arasında ilk dereceyi alan sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi. Bu bize onur veriyor, bunların üyesi ve çalışanı, personeli, hizmet edeni, elimizden gelen her şeyi yaptığımıza inanıyoruz”dedi.

KIZILAY GÖNÜLLÜLERİNE  KIZILAY’DAN TEŞEKKÜR

Ödül töreninde  arsa ve konut bağışında bulunan isimlere altın madalya ile birlikte altın madalya beratları verildi. 57 dönüm tarla bağışlayan   Ganime  Demir’in Madalyasını yiğeni Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz alırken,  Yine gayrimenkul bağışında bulunan bağışçılarından ebediyete intikal eden Kadir Deniz’in eşlerine verilmek üzere 304 dönüm tarla ve bir daire   madalyaları Konya’ya gönderilecek.  Hizmette 25. Yılını dolduran Mehmet Şeren, 20 ve 10. yıllarını  dolduran Muzaffer Deniz,  Muzaffer  Sevinçel , kan bağışında en fazla katılımla Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve kadın Kolları  eski başkanı Ayşegül Karaduman, uzun yıllar Kızılay Polatlı Şubesinde  hizmet vermiş olan Kızılay personeli, maddi ve manevi yardımda bulunan STK temsilcileri, iş adamları ORS  ve ilçede Kızılay’a destek veren Polatlı basınına teşekkür belgeleri verildi.

 

HABER AYSUN YILMAZ BENLİ

FACEBOOK YORUMLARI