USD
4,7524
EURO
5,5046
ALTIN
194,7472

Apple Hata Düzeltmeleri

iPhone ve iPad için iOS 11.0.3 piyasaya çıktı Özellikle, güncelleme iPhone 6s, 7 ve 7 Plus için geliştirmeler sunuyor. iPhone 6 cihazlarda ekranı, bir üçüncü taraf ekranından değiştiren herhangi bir kullanıcı, güncellemenin ekrana dokunurken daha fazla akıcılık ve hassaslık sağlayan bazı dokunmatik sorunları çözdüğünü fark edecektir. iOS 11.0.3 sürümünün getirildiği düzeltmeler ise; Bazı iPhone 7 […]

Apple Hata Düzeltmeleri

iPhone ve iPad için iOS 11.0.3 piyasaya çıktı

Özellikle, güncelleme iPhone 6s, 7 ve 7 Plus için geliştirmeler sunuyor. iPhone 6 cihazlarda ekranı, bir üçüncü taraf ekranından değiştiren herhangi bir kullanıcı, güncellemenin ekrana dokunurken daha fazla akıcılık ve hassaslık sağlayan bazı dokunmatik sorunları çözdüğünü fark edecektir.

iOS 11.0.3 sürümünün getirildiği düzeltmeler ise;

  • Bazı iPhone 7 ve 7 Plus’da ses ve haptik’lerin çalışmamasına neden olabilecek bir sorunu çözdü;
  • iPhone 6 cihazlarının bakım ve onarımında orijinal Apple parçalarının kullanılmamasıyla ilgili bir sorunu giderdi. Cihaz ekranının artık dokunmaya karşı düzgün şekilde yanıt vermemesine neden olabilir.

Apple, üçüncü parti ekranların genel olarak iyi olmadığını ve müşterilerin günlük olarak mükemmel performans göstermek için müşterinin mutlaka orijinal yedek parçalarını kullanmalarını öneriyor.

Güncellemeyi nasıl indirebilirim?

Güncellemeyi indirmek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adres yolunu takip ederek indirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 300 MB boyutundadır. Ayrıca Wi-Fi şebekesine bağlı olduğunuzdan ve pil üzerinde en az % 50 şarj olduğundan emin olun.

İlginizi ÇekebilirX
Magnezyum
Magnezyum
BAYRAM GÜNÜ
BAYRAM GÜNÜ

FACEBOOK YORUMLARI