USD
4,7534
EURO
5,5046
ALTIN
194,7940

GÜLVEREN’DEN SANAYİYE GİRİŞ KULLANILAMIYOR

  Yeni Sanayi  sitesinde faaliyet gösteren esnaflar isyan etti.   Gülveren mahallesinde yapımı devam eden  çalışmalardan dolayı , Gülveren mahallesi  girişi sanayi esnafını  bezdirdi.  Toplu halde Ziraat Aletleri esnaf Odası Başkanı Osman Aydoğan’a çıkarak sorunun çözülmesi gerektiğini belirten sanayi esnafları “Sanayinin Gülveren tarafındaki girişinin kullanılamayacak halde olduğunu ve bu şekilde kalırsa kışın tamamen kullanılamayacağını  dillendirdiler.   […]

GÜLVEREN’DEN SANAYİYE GİRİŞ KULLANILAMIYOR

 

Yeni Sanayi  sitesinde faaliyet gösteren esnaflar isyan etti.   Gülveren mahallesinde yapımı devam eden  çalışmalardan dolayı , Gülveren mahallesi  girişi sanayi esnafını  bezdirdi.  Toplu halde Ziraat Aletleri esnaf Odası Başkanı Osman Aydoğan’a çıkarak sorunun çözülmesi gerektiğini belirten sanayi esnafları “Sanayinin Gülveren tarafındaki girişinin kullanılamayacak halde olduğunu ve bu şekilde kalırsa kışın tamamen kullanılamayacağını  dillendirdiler.

 

 

 

Yeni Sanayi Esnafları toplanarak , Ziraat Aletleri  Odası Başkanı Osman Aydoğanı ziyaret ettiler. Sanayinin Gülveren tarafındaki girişinin kullanılamayacak halde olduğunu ve bu şekilde kalırsa kışın tamamen kullanılamayacağını söylediler.   Polatlı Ziraat Aletleri Esnaf Odası Başkanı Osman Aydoğan   esnaflarının  mağduriyetlerini bizzat  Gülveren girişindeki yola giderek yerinde inceledi .

“VERDİKLERİ SÖZÜ  TUTACAKLARINI VE   BU YOLLARI  YAPACAKLARINA İNANIYORUZ”

Aydoğan  “ 2017 yılında sanayimiz içerisindeki yolların yapıldı ve en son sanayimiz içerisindeki iki cadde de kalan ikinci kat asfaltımız ve gülveren tarafındaki girişte asfaltlanarak tamamlanacaktı . Ama maalesef gülveren girişimiz ve  sanayi içerisindeki iki caddenin ikinci kat asfaltı yarım kaldı. Bunun üzerine biz gerek büyükşehir belediyesi  Fen İşleri müdürümüzle, gerek Ak Parti İlçe Başkanımız Aysel Demirle sürekli görüşmeler yaptık. Bu konuyu sürekli gündemde tutmaya çalıştık. Ama maalesef Büyükşehir belediyesi  köy yolları yapımı nedeniyle bir türlü ekipleri sanayimize getirmediler.  22 Eylül de oda başkanları  arkadaşlarımla Polatlı Ak Parti İlçe başkanı Aysel Demire hayırlı olsun  ziyaretine gittik.  Orada da bu yol meselesini tekrar gündeme getirdik. İlçe Başkanımız Aysel Demir benim yanımda bizzat Ankara Büyükşehir belediyesi  Fen İşleri müdürünü arayarak bir hafta ya da on gün içerisinde bu yolun yapılacağı sözünü verdiler. İnşallah kış gelmeden hem İlçe Başkanı Aysel Demirin  hem de Fen İşleri Müdürünün verdikleri sözü  tutacaklarını ve   bu yolları  yapacaklarına inanıyoruz.  Buradan yetkililere tekrar sesleniyorum. Esnafımız mağduriyetlerini bizlere iletiyorlar. Bizde yetkili kurum ve kuruluşlara ileterek görevimizi en iyi şekilde yapmaya uğraşıyoruz”dedi.

HABER AYSUN YILMAZ BENLİ

FACEBOOK YORUMLARI