USD
4,7565
EURO
5,5087
ALTIN
194,9122

KARA  “VATANDAŞLARIMIZDAN 1,5 AY DAHA SABIR İSTİYORUZ”

Fevzi Çakmak caddesinde şebeke suyu boru hatlarının yenilenmensin ardından aralık  ayı sonuna  kalmadan bozuk yollara fen işleri girecek.   Polatlı’nın en işlek caddesi olan Fevzi Çakmak Caddesinde bulunan  bozuk yollar vatandaşın tepkisini çekti.  ASKİ  ekipleri tarafından mevcut  alanda içme suyu şebekesinin yenilenmesinden  dolayı meydana gelen çukur ve kazılar vatandaşın çilesi haline geldi.   Büyükşehir belediye meclis […]

KARA  “VATANDAŞLARIMIZDAN 1,5 AY DAHA SABIR İSTİYORUZ”

Fevzi Çakmak caddesinde şebeke suyu boru hatlarının yenilenmensin ardından aralık  ayı sonuna  kalmadan bozuk yollara fen işleri girecek.

 

Polatlı’nın en işlek caddesi olan Fevzi Çakmak Caddesinde bulunan  bozuk yollar vatandaşın tepkisini çekti.  ASKİ  ekipleri tarafından mevcut  alanda içme suyu şebekesinin yenilenmesinden  dolayı meydana gelen çukur ve kazılar vatandaşın çilesi haline geldi.   Büyükşehir belediye meclis üyesi İlyas Kara “vatandaştan Aralık ayına kadar sabretmesini isteyerek  çalışmalar tamamlandığında   bozuk yolların asfaltlama ve yama çalışmalarının yapılacağını söyledi.

 

 

Fevzi Çakmak caddesinde  ASK ekiplerinin çalışmalarından kaynaklı meydana gelen çukurlar hem vatandaşı hem de araç sahiplerinin çilesi haline geldi.  Köstebek yuvasına dönen cadde Polatlı’da oldukça işlek ve araç sirkülasyonun fazla olduğu caddelerden sadece bir tanesi.

Vatandaşların Şikayetlerine Sebep Olan bozuk yolların akıbetine ilişkin   Büyükşehir belediye meclis üyesi İlyas   KARA “ Fevzi Çakmak caddesi üzerinde ASKİ ekipleri tarafından şebeke suyu boru hattının yenilenmesi çalışmaları yapılmaktadır” dedi.

FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI İLE GÖRÜŞÜLDÜ

ASKİ ekiplerinin çalışmalarının 1,5 ay boyunca devem edeceğini belirterek  büyükşehir r fen işleri daire başkanı ile görüşmelerin yapıldığını ve  ASKİ ekiplerinin çalışmasını tamamlamasının hemen ardından Aralık ayı sonu gelmeden caddeye asfaltlama ve yama çalışmalarının yapılacağını söyledi.

Vatandaşlardan Aralık ayına kadar sabırlı olmalarını isteyen Kara , çalışmaların ardından tüm bozuk alanların yenileneceğini  sözlerine  ekledi.

HABER AYSUN YILMAZ BENLİ

 

 

FACEBOOK YORUMLARI