USD
4,7461
EURO
5,4956
ALTIN
194,4530

YAVAŞ’TAN BAŞBAKAN YILDIRIM’A MEKTUP

Mahir Yavaş Başbakan Binali Yıldırım’dan dört yola Polatlı şehir içi geçişine transit yol istedi. Başbakan Yıldırım’a mektup yazan Yavaş , Polatlı’ya sahip çıkılması gerektiğini belirterek , Afyon örneğini Polatlı için sundu.     Başbakan Binali Yıldırım’a Polatlı’dan mektup yazan Mahir Yavaş “Sayın başbakanım ;Size 40 tane ilden büyük olan Polatlı’dan yazıyorum.E-90 karayolu çift yol olması […]

YAVAŞ’TAN BAŞBAKAN YILDIRIM’A MEKTUP

Mahir Yavaş Başbakan Binali Yıldırım’dan dört yola Polatlı şehir içi geçişine transit yol istedi. Başbakan Yıldırım’a mektup yazan Yavaş , Polatlı’ya sahip çıkılması gerektiğini belirterek , Afyon örneğini Polatlı için sundu.

 

 

Başbakan Binali Yıldırım’a Polatlı’dan mektup yazan Mahir Yavaş “Sayın başbakanım ;Size 40 tane ilden büyük olan Polatlı’dan yazıyorum.E-90 karayolu çift yol olması için 1993 yılında kampanya yaparken aynı yolda kaza yapıp sakat kaldım. Şu anda tv den sizin afyon tünel ve köprü açılışını 6 ay içerisinde bitirdiğiniz açılış programınızı tv den izliyorum. Size yazmış olduğum bir mektupla polatlı belediye karşısında DDY hemzemin geçide engelliler için lastik döşettiniz, çok teşekkür ederiz. Şimdi sizden Polatlı halkı adına bir isteğimiz var.Yurdun her yanını demir ağlarla ve oto yolla o yollarla ördünüz.

Ankara ,Eskişehir ,Polatlı şehir içi geçişine de Afyon’daki gibi aynı şekilde battı çıktı denilen alt geçit yada kara yollarından Üçpınar girişine kadar transit üst geçit yolu istiyoruz tüm ege ve Akdeniz yolu buradan geçiyor,Bu trafiği E-90 karayolu artık taşımıyor.Yıllardır Polatlı’dan transit geçen araçlar için çevre yolu yapılacak dediler hiç bir gelişme olmadı .

HASTANENİN ETRAFINI TAVAF EDİYORLAR

 

Polatlı şehir içinde 3 tane trafik lambası var yeni hastane açıldıktan sonra hasta refakatçi, ziyaretçi olarak tam 5, bin kişi bu trafiğe çıkmak zorunda tırlar otobüsler kuyruk oluyor acilen Afyon gibi bizimde şehir içi geçişimizi rahatlatmanızı istiyoruz.Ayrıca Polatlı devlet hastanesi şehir çıkışı 2 ay kullanıldıktan sonra kara yolları tarafından kapatıldı.Hastalar dolmuşlar araçlar hastanenin etrafında tavaf yapıyorlar hastane giriş çıkışları çevre yolları çok düzensiz yapılmış lütfen her zaman yaptığınız gibi 40  ilden büyük olan Polatlı’ya sahip çıkın”ifadelerine yer verdi.

HABER AYSUN YILMAZ BENLİ

FACEBOOK YORUMLARI