USD
4,8070
EURO
5,6043
ALTIN
189,8157

KIZILAY GAZETECİLERİ UNUTMADI

Türk Kızılay’ı Polatlı Şube Başkanı Şuayip Deniz 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısı ile gazetecileri tebrik etti. Deniz “çağdaş, özgür ve demokratik düzenimiz için mücadele eden, Polatlı’mızda  toplumu aydınlatan, topluma haber ve bilgi verme görevini öncelikleri olduğunu kabul etmiş ve bu uğurda fiziki şiddet dahil özgürlüklerini ve kazanımlarını tehlikeye atmış, günümüzde büyük fedakarlık göstererek, emek sarf […]

KIZILAY GAZETECİLERİ UNUTMADI

Türk Kızılay’ı Polatlı Şube Başkanı Şuayip Deniz 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısı ile gazetecileri tebrik etti. Deniz “çağdaş, özgür ve demokratik düzenimiz için mücadele eden, Polatlı’mızda  toplumu aydınlatan, topluma haber ve bilgi verme görevini öncelikleri olduğunu kabul etmiş ve bu uğurda fiziki şiddet dahil özgürlüklerini ve kazanımlarını tehlikeye atmış, günümüzde büyük fedakarlık göstererek, emek sarf eden tüm basın emekçilerimizin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum”dedi.

 

 

 

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile Türk Kızılay2ı Polatlı Şube Başkanı Şauyip Deniz “Doğru haber alma hakkı için her şartta ve her tehlikeyi göze alarak mücadele eden basın emekçilerimizin son yıllarda uğradıkları ekonomik hak kayıplarının da olduğu, birçok hak kayıpları yaşadıklarının farkındayız. Basın emekçilerimizin gasp edilen haklarının ve günümüz muktedirlerinin açık kapalı her türlü tehditleri karşısında basın emekçilerimizin yanında olduğumuzu ifade ederim. Bu düşüncelerle çağdaş, özgür ve demokratik düzenimiz için mücadele eden, Ülkemizde ve Polatlımızda  toplumu aydınlatan, topluma haber ve bilgi verme görevini öncelikleri olduğunu kabul etmiş ve bu uğurda fiziki şiddet dahil özgürlüklerini ve kazanımlarını tehlikeye atmış, günümüzde büyük fedakarlık göstererek, emek sarf eden tüm basın emekçilerimizin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum”ifadelerine yer verdi.

HABER-AYSUN YILMAZ BENLİ

FACEBOOK YORUMLARI