USD
4,7992
EURO
5,6005
ALTIN
189,4407

ŞİMŞEKLER RAKİBİNE 3 FARK ATTI

POLATLISPOR: 4, ÇINARSPOR :1  Polatlıspor hafta sonu rakibi Çınarspor’u 4-1 skorla mağlup etti. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Polatlıspor   süper amatör lig yolunda emin adımlarla ilerliyor.  Polatlıpsor’un  golcüsü Eyüp’ün  karşılaşmada yer almamasına rağmen  gollerde hiç de mütevazı olmadı.      Polatlıspor bu haftayı da başarıyla tamamladı. Süperlig yolunda  sağlam adımlarla hedefine doğru ilerleyen Polatlıspor  bu […]

ŞİMŞEKLER RAKİBİNE 3 FARK ATTI

POLATLISPOR: 4, ÇINARSPOR :1

 Polatlıspor hafta sonu rakibi Çınarspor’u 4-1 skorla mağlup etti. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Polatlıspor   süper amatör lig yolunda emin adımlarla ilerliyor.  Polatlıpsor’un  golcüsü Eyüp’ün  karşılaşmada yer almamasına rağmen  gollerde hiç de mütevazı olmadı.

 

 

 Polatlıspor bu haftayı da başarıyla tamamladı. Süperlig yolunda  sağlam adımlarla hedefine doğru ilerleyen Polatlıspor  bu haftayı 4-1’lik skorla kapattı.  Goller  Yener ve İsmet’ten geldi. Maçta cezalı olması nedeni iel Şimşeklerin golcüsü Eyüp forma giyemedi.  Polatlıspor Klüp Başkanı Serkan Özkan maç sonu yaptığı değerlendirmede “ Pazar günü  saat 13.30 oynanan maçta Polatlıspor 4,  Çınarspor 1  İlk yarısı 1.0 biten maçta takımımız 3 gol daha atarak maçıda 4-1aldı. Goller.yener 1 gol Recep.2 gol İsmet 1 gol Ayrıca golcümüz Eyüp Kırpık cezası nedeniyle oynayamadı. Bu önemli eksiğimize rağmen baştan sona üstün oynadığımız maçı 4-1 gibi net bie skorla yenerek Süper amatör lige direk çıkma şansımızı devam ettiriyoruz. İnşallah da çıkacağız.Emeği geçen herkese çok teşekkürler”diyerek takım oyuncularını tebrik etti.

POLATLISPOR BU ŞEHRİN MARKASIDIR

Özkan Polatlı’da futbolun tesisleşmesi manasında “ Bizler spor adına bazı konuları önemle vurguluyoruz, savunuyoruz, inanıyoruz.Polatlıspor 1963 den bu yana var olan ve geleceği olan bir kulüptür, şehrin markasıdır.Geçmişimizi yaşatmak ve bağımızı koparmamak, onların beklentilerini ve dileklerini yaşatmak için bir köprüyüz. Polatlıspor yönetimi kişilere bağlı olmayan yönetim kurulu toplantılarıyla karar alan ve uygulayan bir yapıdır. İlkelidir, kararlıdır, Spor kamuoyunda etkisi ve ağırlığı olan ve olacak bir kurumdur.

BUNU İSTİYORUZ

Polatlı 1.lig-2.lig takımı kaldırabilecek ekonomik ve sosyal yapıya sahiptir. Bunu istiyoruz. Polatlı 130.000 nüfusu olan bir ilçe olmasına karşın spor üst yapısı olmayan bir ilçedir. Polatlı’mızın en az 10 futbol kulübü ile temsili beklentimizdir. Kulüplerimizin çalışabileceği kulüp binası, spor alanları, soyunma odaları yetersiz ve içler acısıdır. Kendi özelimizde ilk iş olarak soyunma odalarımızı iyileştirerek, sporcu ve spor adamlarımıza yakışır mekânlar yapmaya çalıştık, daha iyilerini istiyoruz, yapacağız.  Polatlıspor olarak sporun tüm branşlarda yayılması taraftarıyız. (örneğin ata sporu olan güreş hangi kulübümüzde var? Niye yok?)

POLATLI’DA ALT YAPI ŞART

Sporda yaygınlık beklentimizdir. Okul sporcularının daha iyi yetişmesi ve hazırlanması ve sürekliliğinin sağlanması bakımından kulüp çalışmaları ile desteklenmelidir. Nitelik olarak bu şarttır. Yaygınlık bağlamında nicelik olarak okullarımızda spor yapan çocuklarımız asgari beklenti ile 8000 kişi olacaktır. Biraz daha mütevazı olursa 4000 kişidir. Bu Çocuklarımız spor alanlarında var mıdır? Maalesef parmakla gösterilecek spor kulüplerinde kayıtlı ve lisanslı sporcu sayısı 500 ü geçmemektedir. Öğrenci ve hatta velileri ile birlikte bu insanları spor alanlarına çekecek altyapının oluşturulması temennimizdir”çağrısını yneledi.

 

 

 

HABER-AYSUN YILMAZ  BENLİ  

FACEBOOK YORUMLARI