USD
4,7946
EURO
5,6044
ALTIN
189,2986

SULTANLAR   AVRUPA ‘YA GÖZ KIRPIYOR

TÜRKİYE SÜPER LİGDE 2. SIRADAYIZ  Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol takımı bu hafta kendi evinde fırtına gibi esti. Aksaray Belediyespor’u konuk eden sultanlar rakiplerini 31-21 ‘lik skorla mağlup ederek sahadan  başarı ile ayrılan taraf oldu. Tribünleri dolduran taraftar ise karşılaşma boyunca tezahüratını hiç kesmedi.  Polatlı  Belediyesi Bayan Hentbol Takımı Türkiye süper lig sıralamasında ikinci sıraya yerleşti. […]

SULTANLAR   AVRUPA ‘YA GÖZ KIRPIYOR

TÜRKİYE SÜPER LİGDE 2. SIRADAYIZ

 Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol takımı bu hafta kendi evinde fırtına gibi esti. Aksaray Belediyespor’u konuk eden sultanlar rakiplerini 31-21 ‘lik skorla mağlup ederek sahadan  başarı ile ayrılan taraf oldu. Tribünleri dolduran taraftar ise karşılaşma boyunca tezahüratını hiç kesmedi.  Polatlı  Belediyesi Bayan Hentbol Takımı Türkiye süper lig sıralamasında ikinci sıraya yerleşti.

Polatlı Belediye Spor Bayan Hentbol Takımı  15 Nisan Pazar Saat 15:00 da Aksaray Belediyespor ile Polatlı Kapalı Spor Salonunda karşılaştı.  Avrupa yolunda  basamakları hızla tırmanan sultanlar bu haftada taraftarın yüzünü güldürdü.  Türkiye Süper ligde mücadele eden Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol takımı  rakibi Aksaraya Belediyespor’u 31-21 mağlup ederek Süper Lig sıralamasında  ikiye yükseldi.  Türkiye süper lig sıralamasında ilk sırada yer alan Muratpaşa’nın hemen bir altında bulunan Polatlı Beleidyespor2u ise Kastamonu takip ediyor.  Hafta sonu yapılan karşılaşmadan galip olarak ayrılan sultanlar Avrupa yoluna bir adım daha attılar.

Avrupa parolasıyla Süper Lig e başlayan Sultanlar hedefe ulaşmak için mutlak galibiyet arayacak.

ŞENGÜL ; “SÜPERLİGDE 2. SIRADAYIZ

 

Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı Başkanı İsa Şengül konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın desteği ile Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluk mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Süper liginde yer alan üç takım içine girerek ikinci sıraya yerleştik. Avrupa’ya bir adım daha yaklaştık. Kenetlenmiş takımımızla ve yönetimimiz v taraftarımızla  birlikte hedefimizi her zamanki gibi şampiyonluk olarak belirledik.  Bu hafta kendi evimizde yaptığımız mücadelemizden 31-21 skorla  Türkiye Süper liginde Muratpasa’dan sonra ikinci sıradayız” dedi.

HABER-AYSUN YILMAZ BENLİ

FACEBOOK YORUMLARI