• Dolar 7,6819
    Euro 9,1152
  • Altın 417.324
    Bist 1530.27
  • Ankara

BULACAK: “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

YILDIZKAYA : “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM

DEMİR: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

AVCI, “ 8 MART; EMEK MÜCADELESİNİ ANMAK VE ANLAMAK GÜNÜ'DÜR “

GÜNGÖR 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

KAYMAKAM BULACAK HAFTA SONU DENETİMİNDE

Güncel

Güncel Haberleri

65 BİNE KADAR HİBE DESTEĞİ

23.02.2021 09:44
65 BİNE KADAR HİBE DESTEĞİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Engelli hibe desteğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk, 65.000 TL’ye kadar hibe desteği sağladıklarını belirtti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Engelli hibe desteğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.Bakan Selçuk “Şimdiye kadar elden teslim edilen proje başvurularını yeni dönemde e-Devlet üzerinden alacağız.” dedi.

Engelli Hibe Desteği başvurularının 2021 yılından itibaren e-devlet üzerinden yapılacağının bilgisini veren Bakan Selçuk, bundan sonraki dönemde ülkemizin neresinde bulunursa bulunsun engelli vatandaşların rahatlıkla başvurusunu yapacağı bilgisini verdi.

2014 yılından bu yana kendi işini kurmak isteyen engellileri desteklemeye devam ettiklerini kaydeden Bakan Selçuk, “Bu kapsamda, elden veya posta yoluyla aldığımız Engelli Hibe Desteği başvurularını engelli vatandaşlarımızın evlerinden çıkmadan da başvuru yapabilecekleri e-Devlet platformuna taşıyarak online başvuru yapmalarını sağlıyoruz. Bu sayede daha fazla engellimizin girişimciliğine destek olmak istiyoruz.” diye konuştu.

BAŞVURULAR DÜN BAŞLADI

Vatandaş odaklı hizmet sunumuna önem verdiklerini belirten Selçuk, sözlerine şöyle devam etti: Başvuruları almaya başlıyoruz. Hayaller engelsizdir diyoruz. Engelli vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

HBR: AYŞE KÖKSAL