• Dolar 7,6875
    Euro 9,1341
  • Altın 418.86
    Bist 1539.91
  • Ankara

ARPAÇ, MECLİS ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ

YILDIZKAYA, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

CHP'Lİ KADINLARDAN 8 MART ÖZEL PROGRAMI

KENT KONSEYİ KADINLAR GÜNÜ'NDE ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

GÜRAN, KADINLAR GÜNÜ KUTLADI

ODA BAŞKANLARI KADINLAR GÜNÜ UNUTMADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

 ATIL DURUMDAKİ HASTANE İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

22.01.2021 11:48
 ATIL DURUMDAKİ HASTANE İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Ak Parti Polatlı ilçe başkanı Aysel Demir Polatlı 'ya inşa edilecek olan yeni sağlık. Tesislerini kamuoyuna duyurdu.

Ak  Parti Polatlı İlçe teşkilatı,  pandemide yoğun mesai harcayarak on saflarda savasan sağlık çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu.

 

 

 

 Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir,  ilce yonetim kurulu uyeleri beraberliginde  Polatlı ilçe saglık müdürlüğünü ziyaret ettiler

Aysel Demir ve kurmayları  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Adem Karamehmetoğlu ve Sağlık Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi.

 Ziyarette Demir, "İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, cansiperane ülkesi ve milleti için emek veren sağlık çalışanlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Kendileri fedakârca çalışıyor. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. " dedi.

ŞEHİTLİK MAHALLESİ SAKİNLERİ SAGLIK HİZMETİNİ KENDİ HEKİMLERİNDEN ALABİLECEK

 

Şehitlik Mahallesindeki eski hastane binasın ağız ve diş sağlığı merkezi olarak yenileneceğini,hastane binasının bir kısmındada aile sağlığı merkezi kurulması çalışmaları devam ediyor, böylelikle şehitlik mahallesinde de vatandaşlarımız kendi aile hekimlerinden sağlık hizmeti alabilecekler.

MEHMET AKİF VE ŞENTEPE 'YE YENİ SAGLIK OCAKLARI  YAPILACAK

 

Mehmet Akif ve Şentepe mahallelerine yeni sağlık merkezleri inşa edecekleri  müjdesini veren Demir şunları söyledi: 

‘’ Şehitlik mahallesin deki eski hastane Polatlı’mıza ADSM(Ağız ve diş sağlığı merkezi )olarak hizmet verecek ,çalışmalar hızla devam ediyor.  Mehmet Akif mahallesin deki aile sağlığı merkezi yıkılıp yeniden daha sağlam şekilde yapılacak. Şentepe mahallesindeki Mecit Kaya aile sağlığı merkezi eski binası yıkılıp yeniden daha sağlam olarak yapılması çalışmaları devam ediyor.  Durmak yok Hizmete devam’’dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Ek alanı