• Dolar 7,394
    Euro 8,9721
  • Altın 444.458
    Bist 1576.39
  • Ankara

BORSADAN 130 TABLET ÖĞRENCİLERE HEDİYE EDİLDİ

ERMENİ ESARETİNDEN KURTULAN ŞUŞA'DA ÜLKÜ OCAKLARI OKUL YAPTIRACAK

PANDEMİYE RAĞMEN TÜRKİYE'NİN SANAYİ ÜRETİMİ ARTIYOR

ANKARA VALİSİNE ÇAĞRI YAPTI

OKULLAR 15 ŞUBATTA KADEMELİ OLARAK AÇILACAK

ON KITA BİR VATAN, İLELEBET İSTİKLAL

Polatlı

Polatlı Haberleri

BAŞKAN DEMİR AYRINTI GAZETESİ’NDE

13.01.2021 09:56
BAŞKAN DEMİR AYRINTI GAZETESİ’NDE

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ziyaretleri kapsamında Ayrıntı gazetesini ziyaret ederek gazetecileri kutlayan Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir kurmayları beraberliğinde gazetecilerin sorunlarını dinledi. Demir Polatlı da faaliyet gösteren gazetecilerin tarafsızlık ve doğru haberi kamuoyuna ulaştırmalarını noktasında taktire şayan olduğuna vurgu yaptı.

 

Ak parti Polatlı ilçe teşkilatı Ayrıntı gazetesini ziyaret etti. 10Ocak Çalışan gazeteciler günü kapsamında İlçe yönetim kurulu üyeleri beraberliğinde Ayrıntı gazetesini ziyaret eden Ak Parti Polatlı ilçe başkanı Aysel Demir, Polatlı’da faaliyet gösteren gazetelerin oldukça önemli olduğunu belirtti. Polatlı’nın Türkiye’ye göre pek çok ilinde bulunmayan günlük gazeteleri ile Polatlı da önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısı ile yapılan ziyarete ilişkin açıklama yapan Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir “ Basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, bu vesileyle tüm basın çalışanlarını en kalbi duygularımla selamlıyorum”dedi. Demir “Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması demokrasimizin işlerliği açısından hayati öneme sahiptir.Dünyaya açık, ülkesinin ve insanlığın meselelerini takip edebilen, söz söyleyebilen, katılımcı, gerçeklerden kaçmayan bir toplum ancak özgür, şeffaf, hakkaniyetli medya organlarıyla mümkündür.

Basın ve ifade özgürlüğünün, halkımızın haber alma hakkıyla birlikte geliştiği ortamlarda, medya organlarının vatandaşlarımıza tüm gelişmeleri doğru aktarması, kamuoyunun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde kilit bir rol oynamaktadır.Bugün Türkiye basın özgürlüğü, en yeni iletişim teknolojileri, sosyal medya, internet gazeteciliği konularında dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır.Medya kuruluşlarının herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan, ülkemizin her bir köşesinde, dünyanın dört bir tarafında olup biteni insanımıza ulaştırmasını sağlamak demokrasinin de gereğidir.Basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, bu vesileyle tüm basın çalışanlarını en kalbi duygularımla selamlıyorum”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ