• Dolar 7,6875
    Euro 9,1341
  • Altın 418.86
    Bist 1539.91
  • Ankara

ARPAÇ, MECLİS ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ

YILDIZKAYA, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

CHP'Lİ KADINLARDAN 8 MART ÖZEL PROGRAMI

KENT KONSEYİ KADINLAR GÜNÜ'NDE ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

GÜRAN, KADINLAR GÜNÜ KUTLADI

ODA BAŞKANLARI KADINLAR GÜNÜ UNUTMADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEVA PARTİSİ POLATLI İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

22.02.2021 09:38
DEVA PARTİSİ POLATLI İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Deva Partisi Polatlı İlçe yönetimi, yönetim kurulu ilk toplantısını Deva Partisi Ankara İl Başkanlığı binasında gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde açıklanan Deva Partisi Polatlı İlçe Yönetim kurulu üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Deva Partisi Polatlı İlçe yönetimi, yönetim kurulu ilk toplantısını Deva Partisi Ankara İl Başkanlığı binasında gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Av. Sadık Serhat UĞURLU Başkanlığında Ankara İl Başkanı Ali GÜVEN ve il yönetimi ile bir araya gelen Polatlı İlçe yönetimi tanışma toplantısı mahiyetinde gerçekleşen bu toplantıda il yönetimi ile istişarelerde bulundular.

İlçe Başkanı UĞURLU yapmış olduğu açıklamada; İlçe yönetim kurulumuz ile birlikte bugün il başkanımız ve il yönetimimizle tanışma mahiyetinde bir araya geldik. İlçe yönetim kurulumuzla, yapacağımız ilçe kongremizi, ilçe teşkilat binamızın düzenlenmesi ve görev dağılımı hususlarında istişare ederek yol haritamızı çizme konusunda fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

İl başkanımıza, kendisinin de Polatlılı olması münasebetiyle ilçe yönetim kurulumuza göstermiş olduğu yakınlık ve samimiyet için teşekkür ederiz . Bizlere olan güveni ve inancını boşa çıkarmamak adına var gücümüz ile en kısa sürede ilçe teşkilatımız aktif olarak sahada hemşehrilerimizle bir araya gelecektir” şeklinde konuştu.

HBR:AYŞE KÖKSAL