• Dolar 7,6819
    Euro 9,1152
  • Altın 417.324
    Bist 1530.27
  • Ankara

YILDIZKAYA, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

CHP'Lİ KADINLARDAN 8 MART ÖZEL PROGRAMI

KENT KONSEYİ KADINLAR GÜNÜ'NDE ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

GÜRAN'DAN GAZETEMİZE ANLAMLI ZİYARET

SOYTÜRK, ANTRENÖR YETİŞTİRECEK

SULTANLAR YİNE BİR DEPLASMANDAN ZAFERİ İLE DÖNDÜ

Polatlı

Polatlı Haberleri

HATİPOĞLU “ ATATÜRK’ÜN ASKERİ, KALPAKSIZ KUVAYİİ MİLLİYECİ"

22.01.2021 11:50
HATİPOĞLU “ ATATÜRK’ÜN ASKERİ, KALPAKSIZ KUVAYİİ MİLLİYECİ

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak, 25 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 13:00’te Uğur Mumcu ve Devrim Şehitlerini anacak Polatlı Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan anma etkinliğine yönelik duyuru yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Hatice Hatipoğlu “. Polatlı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtında gerçekleştireceğimiz anma etkinliğimize, tüm üyelerimiz ve Polatlılı hemşehrilerimiz davetlidir. Pandemi önlemleri kapsamında; maske, mesafe ve temizlik kurallarına özen gösterelim.”dedi.

 

 

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şube Başkanı Hatice Hatipoğlu “gazeteci Yazar Uğur Mumcu’yu saygı ve özlemle yad edeceğiz” dedi. Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi olarak, 25 Ocak 2021 pazartesi günü saat 13:00’te Uğur Mumcu ve Devrim Şehitlerini anacak. Polatlı Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan anma etkinliğine yönelik duyuru yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Hatice Hatipoğlu “. Polatlı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtında gerçekleştireceğimiz anma etkinliğimize, tüm üyelerimiz ve Polatlılı hemşehrilerimiz davetlidir.”dedi.

HATİPOĞLU “RUHUN ŞAD OLDUN DEMOKRASİ AŞIĞI ATATÜRK’ÜN ASKERİ, KALPAKSIZ KUVAYİİ MİLLİYECİ”

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şube Başkanı Hatice Hatipoğlu “gazeteci Yazar Uğur Mumcu’yu saygı ve özlemle yad ediyorum” dedi. Hatipoğlu “Uğur Mumcu’nun yaşamı boyunca yolsuzlukla savaşmayı amaç edindiği ve bize bu günleri anlattığı 22 Mart 1976 tarihli ÇETE başlıklı yazısını anımsattı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şube Başkanı Hatice Hatipoğlu , gazeteci yazar Uğur Mumcu’nun vefatının 28. Yılında Uğur Mumcu 26 Nisan 1989 günü hukuk devleti başlıklı yazısında da “Bir kişiye yapılan haksızlık, tüm topluma karşı işlenen bir suç olarak görülmedikçe, bu gibi olaylarla çok karşılarız. Hukuk Devleti ve yargı güvencesi herkese gereklidir. Sıradan yurttaşlara olduğu kadar, bir gün Cumhurbaşkanlarına, Başbakanlara ve Genelkurmay Başkanlarına ve generallere de” diyerek bize bu günleri anlatmıştır. Biz yine anlamadık ve bu günlere geldik. Ruhun şad oldun demokrasi aşığı Atatürk’ün Askeri, Kalpaksız kuvayı milliyeci"ifadelerine yer verdi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ