• Dolar 7,6819
    Euro 9,1152
  • Altın 417.324
    Bist 1530.27
  • Ankara

BULACAK: “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

YILDIZKAYA : “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM

DEMİR: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

AVCI, “ 8 MART; EMEK MÜCADELESİNİ ANMAK VE ANLAMAK GÜNÜ'DÜR “

GÜNGÖR 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

KAYMAKAM BULACAK HAFTA SONU DENETİMİNDE

Polatlı

Polatlı Haberleri

MEHMETÇİĞİN KIŞLIK ÇORAP ELDİVENLERİ POLŞAHDER’DEN

22.02.2021 09:42
MEHMETÇİĞİN KIŞLIK ÇORAP ELDİVENLERİ POLŞAHDER’DEN

Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Derneğinin koordinesi ile başlatılan Doğu ve Güneydoğuda görev yapan özel harekat polis ve Mehmetçiklere bere eldiven çorap kampanyasında kışlık çorap eldiven bere ve benzeri malzemelerini temin edildi.

Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Derneğinin koordinesi ile başlatılan çorap kampanyasında gerekli malzemeler temin edildi. Genellikle şehit ailelerinin ve dernek üyelerinin destekleriyle ve Polatlı gönüllülerimizden Doğu Ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde soğuk kış günlerinde görev yapan gece nöbet tutan özel harekât polis ve mehmetçiklere kışlık çorap eldiven bere ve benzeri malzemelerini hazırlandı.

Sonradan öğrenilmiş olan Polatlı’nın kahraman şehitlerimizden jandarma uzman Çavuş Abdullah Erkmen’in adının verildiği Hakkari Derecik’te bulunan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Erkmen karakolunda görev yapan mehmetçiklerimize teslim edilmek üzere 34 piyade tugay kom. Yrd Derecik Hakkari’ye kolileri PTT kargo ile Başkan Savaş Dinçer Ve Yardımcısı Cabbar Çepur ile beraber cuma günü teslim edildi .Kargo paketlerinin bugün Mehmetçiklere teslim edilmesi bekleniyor.

Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Derneği Başkanı Savaş Dinçer ve yardımcısı Cabbar Çepur yapmış oldukları açıklamalarında ; “Bizlere destek veren Polatlı şehit aileleri ne ve Polatlı halkımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Bugün Türk halkı rahat uyuyorsa, bu, vatan için canını feda eden şehitlerimizle görev başında olan Mehmetçiğimiz sayesindedir. Onlara dua ediyoruz. Biz elimizden geldiğince üstümüze düşeni yapmaya çalıştık. Amacımız onlara hem moral olmak hem de üşümesinler diye katkı sağlamak. Bundan sonraki çalışmalarımız hizmetlerimiz ve yeni projelerimiz Hız kesmeden devam edecek her şey onlara feda olsun” dedi.

HBR: AYŞE KÖKSAL