• Dolar 7,6819
    Euro 9,1152
  • Altın 417.324
    Bist 1530.27
  • Ankara

BULACAK: “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

YILDIZKAYA : “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM

DEMİR: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

AVCI, “ 8 MART; EMEK MÜCADELESİNİ ANMAK VE ANLAMAK GÜNÜ'DÜR “

GÜNGÖR 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

KAYMAKAM BULACAK HAFTA SONU DENETİMİNDE

Polatlı

Polatlı Haberleri

RESTORAN VE KAFELERE HES, ESNAFA NEFES...

22.01.2021 11:56
RESTORAN VE KAFELERE HES, ESNAFA NEFES...

Deva Partisi Polatlı İlçe Başkanı Sadık Serhat Uğurlu esnafa yönelik HES kampanyasına davet etti. Başkan Uğurlu “Son günlerde ülke genelinde alınan kapsamlı tedbirler kapsamı ve aşı çalışmaları neticesinde normal yaşama dönüş çalışmaları planlanırken geç kalınmaması adına mağduriyet yaşayan tüm restoran ve kafe işletmeleri halen kapalı durumdadır.”dedi.

 

Deva Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak Esnafa destek çağrısında bulundu. Lokantalar ve kafelerin pandemi nedeni ile halen kapalı bulunmasına ilişkin esnafa destek çağrısı yapan Deva Partisi Polatlı İlçe Başkanı Sadık Serhat Uğurlu “Pandemi’nin başından bu yana büyük sıkıntılar yaşayan tüm esnafımızın derdine deva olacak kapsamlı hiçbir çalışma yapılmamış sadece günü kurtaracak basit politikalar sonucunda esnafımız büyük mağduriyet yaşamaktadır.Son günlerde ülke genelinde alınan kapsamlı tedbirler kapsamı ve aşı çalışmaları neticesinde normal yaşama dönüş çalışmaları planlanırken geç kalınmaması adına mağduriyet yaşayan tüm restoran ve kafe işletmeleri halen kapalı durumdadır.

Bu mağduriyetin son bulması adına ;Deva Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak Esnafımıza destek çağrısında bulunuyoruz

HES koduyla uçağa, pazara, AVM’lere, meydanlara giriliyorken mekanlar neden kapalı? Restoran ve kafelerde çalışan 2 milyondan fazla ailenin geçimi için kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ