• Dolar 7,6819
    Euro 9,1152
  • Altın 417.324
    Bist 1530.27
  • Ankara

BULACAK: “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

YILDIZKAYA : “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUM

DEMİR: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

AVCI, “ 8 MART; EMEK MÜCADELESİNİ ANMAK VE ANLAMAK GÜNÜ'DÜR “

GÜNGÖR 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

KAYMAKAM BULACAK HAFTA SONU DENETİMİNDE

Polatlı

Polatlı Haberleri

“SU TASARRUFU” KONULU YARIŞMADA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

22.02.2021 10:56
“SU TASARRUFU” KONULU YARIŞMADA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

İlçemizde su tasarrufuna dikkat çekmek amacıyla düzenlenen resim, slogan ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçemiz Kaymakamı Murat Bulacak’ın katılımları ile verildi.

Su tasarrufuna dikkat çekmek amacıyla düzenlenen resim, slogan ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçemiz Kaymakamı Murat Bulacak’ın katılımları ile verildi. Birinci olan öğrencilerimize üç aylık içme suyu ihtiyacı, İkinci olan öğrencilerimize iki aylık içme suyu ihtiyacı, üçüncü olan Öğrencilerimize de bir aylık içme suyu ihtiyacı karşılandı.

SU İNSANOĞLUNA SUNULMUŞ EN GÜZEL NİMETLERDEN BİRİSİDİR

Ödül Töreninde açıklamaya yapan İlçemiz Kaymakamı Murat Bulacak şu ifadeleri kullandı. "Su insanoğluna sunulmuş en güzel nimetlerden birisidir. Bu yaşam kaynağımız sınırsız değildir. Geleceğimize umutla bakmak için suyu tasarruflu kullanmak gibi zorunluluğumuz vardır. Su tasarrufuna dikkat çekmek, konu ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzce İlçemiz geneli ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz arasında 'Su Tasarrufu” konulu resim, slogan ve kompozisyon yarışması düzenlenmiştir. Ödül alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, emeği geçen velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

HBR: ALİ KÖKSAL