• Dolar 9,0257
    Euro 10,434
  • Altın 513.297
    Bist 1427.57
  • ° Ankara

ARDA HAN'DAN YENİ ŞARKI İLE GÜNDEMİ SARSACAK

Amazon'un Türkiye'deki İlk ve Tek “Advertising” Sertifikalı Ajansı: Ingage

''KİLİT'' GÖSTERİMDE...

Ünlü oyuncudan hapis talebi!

Yenimahalle'den Destek

Keçiören'de Sokaklara Estetik Dokunuş

Güncel

Güncel Haberleri

''KİLİT'' GÖSTERİMDE...

24.08.2021 15:47
''KİLİT'' GÖSTERİMDE...

MERT FIRAT ve MELİSA ASLI PAMUK'UN BAŞROLLERİNİ PAYLAŞTIĞI "KİLİT"İN ÖZEL GÖSTERİMİ, ÜNLÜ İSİMLERİN KATILIMIYLA AKMERKEZ'DE GERÇEKLEŞTİ!

 

27 Ağustos’ta vizyona girmeye hazırlanan polisiye gizem filmi “Kilit”in, 23 Ağustos Pazartesi akşamı Akmerkez’de düzenlenen özel gösterimi, oyuncuların yanı sıra ünlü isimlerin ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

 

Özel gösterimde, büyük bir merakla beklenen filmi ilk izleyenler arasında İdil Fırat, Ömer Faruk Sorak, Aslı Perker, Tuna Kiremitçi, Betül Arım, Melissa Karagöz, Zeynep Özyağcılar, Ekin Mert Daymaz, Tuan Tunalı, Miro Gerede Erkaya, Gün Akıncı gibi isimler vardı. Gösterim öncesinde filmin oyuncularından Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk, Mustafa Alabora, Tuğçe Karabacak ve Gökhan Tevek ile yönetmen Adil Oğuz Valizade ve yapımcı Arif Valizade basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Alabora “Aşı olun!” mesajıyla hayatın normale dönmesinde aşılanmanın önemine dikkat çekti.

 

Aynı sabah farklı koğuşlarda on mahkûmun birden ölü bulunduğu bir cezaevinde yaşananların izini süren polislerin sürükleyici hikâyesini konu alan film, izleyicilere adalet, iyilik, empati ve merhamet kavramlarını yeniden sorgulatıyor. “Kilit” filmi için sinemalarda satılacak her biletin belli bir oranı, İhtiyaç Haritası’nın Bir Destek Bir Yuva kampanyasına aktarılacak.