• Dolar 9,0257
    Euro 10,434
  • Altın 513.297
    Bist 1427.57
  • ° Ankara

ARDA HAN'DAN YENİ ŞARKI İLE GÜNDEMİ SARSACAK

Amazon'un Türkiye'deki İlk ve Tek “Advertising” Sertifikalı Ajansı: Ingage

''KİLİT'' GÖSTERİMDE...

Ünlü oyuncudan hapis talebi!

Yenimahalle'den Destek

Keçiören'de Sokaklara Estetik Dokunuş

Güncel

Güncel Haberleri

Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a hapis talebi!

24.08.2021 15:44
Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a hapis talebi!

 

 

Oyuncu Meltem Miraloğlu, 2 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle, ‘felaket tellalı’ lakabıyla ünlenen ses sanatçısı Onur Akay hakkında zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verilmesi için mahkemeye başvurmuştu.

 

‘Hayat Devam Ediyor' dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick isimli ABD’li ile evlenmişti. Miraloğlu'nun evlilik haberini basına duyuran ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, oyuncu hakkında 3 yıldır magazin programlarında çeşitli açıklamalar da yapmıştı.

 

MAHKEME ONAYLARSA HAPSE GİRECEK!

Meltem Miraloğlu, evliliği hakkında magazin programlarında yorum yapan Onur Akay'a, geçtiğimiz Temmuz ayında 2 ay süreyle konuşma yasağı getirmişti. Akay, canlı yayında önce ağzını bantlayarak yasağa tepki göstermiş ve yasak devam ederken yine bir magazin programında açıklamalar yaparak yasağı ihlal etmişti. Miraloğlu şimdi ise, 2 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Onur Akay hakkında zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verilmesi için, avukatı aracılığı ile mahkemeye başvurdu. Mahkeme zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verirse, Akay 3 gün hapis yatacak.