Çar. Şub 21st, 2024
Ben Bu Cihana Sığmazam bugün neden yok? 2 Ocak Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman?

Televizyon dünyasının sevilen dizilerinden biri olan ATV’nin “Ben Bu Cihana Sığmazam,” izleyicileriyle Salı akşamları buluşuyor. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı dizi, ilk bölümünden itibaren büyük ilgi görmekte ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Ancak, bu hafta yılbaşı tatili sebebiyle bazı dizilerin yeni bölümleri yayınlanmamaktadır. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam bugün neden yok? 2 Ocak Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü bu akşam var mı? Ben Bu Cihana Sığmazam bugün yok mu? ATV 2 Ocak 2024 yayın akışı 2 Ocak Salı günü “Ben Bu Cihana Sığmazam” yeni bölümü yayınlanacak mı? İşte detaylar!

Ben Bu Cihana Sığmazam bugün neden yok? 2 Ocak

Dizi severlerin merakla beklediği 2 Ocak Salı ATV yayın akışı belli oldu. Ancak, “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin bu akşamki yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Yılbaşı haftası dolayısıyla dizi takviminde bir ara verilmiş durumda. 2 Ocak 2024 tarihinde, yerine Yıldızlar Bana Uzak dizisi yayınlanacak.

2 Ocak 2024 Salı ATV yayın akışına göre, saat 20.00’de “Yıldızlar Bana Uzak” dizisinin ilk bölümü tekrar olarak izleyiciyle buluşacak. Bu durum, “Ben Bu Cihana Sığmazam” hayranlarını bir hafta boyunca sabırsızlıkla bekletecek.

“Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi, yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan’ın üstlendiği Güzel Adamlar Medya’ya aittir. Her Salı akşamı ekranlara gelen dizi, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış ve Türkiye’nin en çok takip edilen yapımlarından biri haline gelmiştir.

2 Ocak 2024 Salı ATV yayın akışı

08:00 – Kahvaltı Haberleri
10:00 – Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 – ATV Gün Ortası
14:00 – Mutfak Bahane
16:00 – Esra Erol’da
19:00 – ATV Ana Haber
20:00 – Yıldızlar Bana Uzak
23:20 – Godzilla 2

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman?

Yeni bölümleriyle 9 Ocak Salı günü ekrana dönecek olan “Ben Bu Cihana Sığmazam,” merakla beklenen gelişmelerle ve etkileyici hikayesiyle izleyicilerini tekrar kavuşacak. Bu süre zarfında dizinin önceki bölümleri, izleyicilere unutulmaz anları yeniden yaşatma fırsatı sunacak.

Sonuç olarak, “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin bu akşam ekrana gelmeyeceğini belirtmek isteriz. Ancak, 9 Ocak’ta izleyiciler, dizinin heyecan dolu yeni bölümüyle tekrar buluşacaklar. Takipte kalın!