Per. Şub 22nd, 2024

Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor, 2024 yılında All Star formatıyla ekranlara geri dönüyor. Bu heyecan verici yarışma, izleyicilerini yine ekran başına kilitleyecek. Peki, Survivor 2024 ne zaman başlıyor ve All Star kadrosunda kimler var? İşte detaylar!

SURVİVOR ALL STAR 2024 YAYIN TARİHİ

Survivor All Star 2024, 1 Ocak 2024 tarihinde saat 20.00’de TV8 ekranlarında başlayacak. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından yaptığı duyuru ile tüm Survivor hayranları bu tarihi heyecanla beklemeye başladı.

SURVİVOR KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

Survivor 2024 Kırmızı Takım, güçlü ve karizmatik yarışmacılarıyla dikkat çekiyor. Kırmızı Takımın erkek yarışmacıları arasında Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören ve Nihat Altınkaya gibi isimler yer alıyor. Kırmızı Takımın kadın yarışmacıları ise Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu ve Berna Canbeldek’ten oluşuyor.

SURVİVOR MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

Survivor 2024 Mavi Takım ise yine iddialı isimlerle dolu. Mavi Takımın erkek yarışmacıları arasında Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre ve Ogeday Girişken bulunuyor. Kadın yarışmacılar ise Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu ve Damla Can’dan oluşuyor.

Survivor All Star 2024, hem fiziksel hem de zihinsel dayanıklılık gerektiren zorlu parkurlar ve oyunlarla dolu olacak. Yarışmacılar, adada kalabilmek ve büyük ödülü kazanabilmek için hem takım olarak hem de bireysel olarak mücadele edecekler.

Her yarışmacı, Survivor All Star 2024’e kendine özgü stratejiler ve beklentilerle geliyor. Bazıları fiziksel güçlerini ön plana çıkarırken, bazıları sosyal becerileri ve zeka oyunlarıyla öne çıkacak. Yarışma süresince gelişen dostluklar, ittifaklar ve rekabetler ise Survivor’ın vazgeçilmez dinamiklerinden olacak.

Survivor All Star 2024, her yıl olduğu gibi bu yıl da milyonlarca izleyiciyi ekran başına çekecek. Yarışmanın dinamikleri, sürpriz dönüşler ve heyecan verici anlarla dolu olması bekleniyor.