Çar. Şub 21st, 2024
Turabi - Hakan neden kavga etti? Turabi - Hakan kavgası izle!

Survivor All Star 2024’ün heyecan dolu bölümünde, rekabet ve gerilim tavan yaptı. Özellikle Turabi ile Hakan arasında yaşanan tartışma izleyicilerin dikkatini çekti. Peki, Peki, Turabi – Hakan neden kavga etti, geçmişten kavgalılar mı, ne dediler? İşte, Turabi ve Hakan’ın kavgasının detayları:

Survivor All Star 2024’ün ilk bölümünde, Turabi ve Hakan arasında gerilim yaşandı. Önceden sosyal medya üzerinden rakiplerine gözdağı veren Turabi, ilk oyunda Hakan ile karşı karşıya geldi. Oyun sonrasında yaşanan tartışma, seyircileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Turabi – Hakan neden kavga etti?

Turabi - Hakan neden kavga etti?
Turabi – Hakan neden kavga etti?

Turabi’nin “Ben güzel konuşuyorum, o bana laf atıyor. Bana söylediği lafı söylüyorum” şeklindeki açıklaması, tansiyonun ne kadar yükseldiğini gösterdi. Hakan ise “Turabi Allah aşkına güzellikle söyledim ‘Gelme’ dedim. Senin tiyatron Amerika’da söker” sözleriyle yanıt verdi.

Bu kavga, geçmişteki anıları da akıllara getirdi. 2018’de Survivor’da yaşanan bir olayla benzerlik gösteren tartışma, o dönemdeki anıları hatırlattı. 2018’deki olayda, ödül oyunu sırasında Turabi ile Hakan arasında gerginlik yaşanmış, sözlü sataşmaların ardından tansiyon yükselmişti.

Turabi’nin, Hakan’a “Strateji yapma, arkadan konuşma” şeklindeki çıkışı ve Hakan’ın buna verdiği cevaplar, izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Survivor All Star 2024, başından sonuna kadar yaşanan gerilim ve rekabetle dikkat çekmeye devam ediyor.

Turabi – Hakan kavgası izle!