Çar. Şub 21st, 2024

“Sosyal medyanın fenomen isimlerinden Yasemin Sakallıoğlu, Burak Yırtar ile dünyaevine girdi. Yasemin Sakallıoğlu’nun eşi Burak Yırtar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar!

Sosyal medyanın komik videoları ile dikkat çeken fenomen isimlerinden Yasemin Sakallıoğlu, uzun süredir birlikte olduğu Burak Yırtar ile evlendi. Peki, Burak Yırtar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Yasemin Sakallıoğlu’nun eşi Burak Yırtar’ın hayatı.

Burak Yırtar kimdir?

Yasemin Sakallıoğlu'nun eşi Burak Yırtar kimdir
Yasemin Sakallıoğlu’nun eşi Burak Yırtar kimdir?

Yasemin Sakallıoğlu’nun eşi Burak Yırtar, Elazığ doğumlu ve Anadolu Üniversitesi mezunudur. Mesleği yönetmenlik olan Burak Yırtar’ın detaylı kişisel bilgileri pek bilinmemektedir. Dizi ve filmlerin set arkasında yönetmen olarak görev almıştır. “Vay Başıma Gelenler”, “Babam ve Ailesi”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Acı Aşk”, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Sihirli Annem”, “Sevdaluk”, “Lale Devri” gibi projelerde çalıştığı bilinmektedir. Ayrıca oyunculuk kariyerinde de “Vay Başıma Gelenler”, “Şen Yuva”, “Bir Bulut Olsam”, “Kuzey Rüzgarı” gibi yapımlarda yer almıştır.

Yasemin Sakallıoğlu, Burak Yırtar ile bir dizi setinde tanışmış ve uzun süre arkadaşlıkları devam etmiştir. Yasemin Sakallıoğlu’nun kariyerine oyuncu olarak devam ettiği dönemde Burak Yırtar ile aralarındaki arkadaşlık aşka dönüşmüş ve çift, 10 Mart 2021 tarihinde evlenmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu’nun eşi Burak Yırtar, geniş kitleler tarafından bilinmese de Yasemin Sakallıoğlu’nun sosyal medya hesaplarında ve paylaşımlarında ara sıra kendisine dair bilgiler yer almaktadır. Çiftin evlilikleri, hayranları tarafından ilgiyle takip edilmekte ve sosyal medyada gündem oluşturmaktadır.”