Çar. Şub 21st, 2024
Netflix Rom-Com Merry Ex-Mas'ta Lindsay Lohan Başrol Oynayacak

Lindsay Lohan, geçici adı ‘Merry Ex-Mas’ olan üçüncü Netflix orijinal filminde başrol oynayacak. Projenin çekimlerine önümüzdeki yılın başlarında Atlanta, Georgia’da başlanacak. Noel filmi, ayrıldıklarından bu yana son on yıldır konuşmayan Avery ve Logan’ın etrafında dönüyor. Noel kutlamaları yaklaşırken yeni partnerlerinin kardeş olduklarını keşfederler ve her ikisi de tatil için ailelerinin yanında kalmaya davet edilirler. Avery, tuhaf yüzleşmelerden kaçınmak için geçmişlerini bir sır olarak saklamalarını önerir, ancak gerçeği saklamak göründüğünden daha zor olur ve birlikte vakit geçirmek eski kıvılcımları yeniden alevlendirir.

Lohan ve Netflix’in iş birliği, 2022’de vizyona giren ‘ Falling for Christmas ‘ adlı bir Noel filmiyle başladı. Romantik dramada, Lohan’ın son derece zengin Sierra Belmont’u, Chord Overstreet’in canlandırdığı mavi yakalı pansiyon sahibi Jake Russell’a aşık oluyor. . Son dönemdeki çalışmaları arasında ‘Among the Shadows’daki Patricia Sherman, Sky’ın komedi dizisi ‘Sick Note’daki Katerina West ve SyFy’nin yetişkinlere yönelik animasyon dizisi ‘Devil May Care’deki Ziva yer alıyor.

Lohan, Janeen Damian’ın gelecek yıl Netflix’te yayınlanacak olan fantastik romantik komedisi ‘Irish Wish’in oyuncu kadrosunun başında yer alıyor. Oyuncu, eski hayat aşkıyla evlenecek olan en yakın arkadaşının düğününde nedime olmak için İrlanda’ya giden Maddie Kelly’yi canlandırıyor. Lohan, Dublin, Wicklow ve Westport, İrlanda’da çekilen filmin çekimlerini tamamladı.

‘Merry Ex-Mas’ın geri kalan oyuncu kadrosu ve ekibi henüz açıklanmadı. Proje, Lohan’ın 2022’de Netflix ile imzaladığı anlaşmanın bir parçası. “Netflix, Christina Rogers ve ‘Falling for Christmas’ ve film anlaşmasına dahil olan kişilerle gerçekten anlaşmamın nedeni, kendimi romantik komedi gibi hissetmemdi. Filmler biraz dağıldı ve onları gerçekten özlüyorum” dedi oyuncu o dönemde Forbes’a . “Oyunculuğa başladığımda, ergenlik çağıma gelip kendime geldiğimde bu benim en güçlü yanımdı. Bunu gerçekten elimizden gelen en iyi şekilde geri getirmek istiyorum” diye ekledi.

Filmin ana mekânı olan Atlanta, gelecek yıl Netflix’in ‘Cobra Kai’ 6. sezonunun çekimlerine de ev sahipliği yapacak . Şehir, ‘ Reptile ‘ ve ‘ Pain Hustlers ‘ gibi yakın zamanda vizyona giren Netflix projelerinin ayrılmaz bir çekim mekanıdır.