• Dolar 7,4226
    Euro 8,983
  • Altın 437.956
    Bist 1457.05
  • Ankara

HASTANEYE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILIYOR

AK PARTİ İLÇEYİ ADIMLIYOR

ERDOĞAN: ESNAFLARIMIZI BUGÜNE KADAR YALNIZ BIRAKMADIK

EĞİTİMDE ARA DÖNEM DEĞERLENDİRMESİ

KADIN DOSTU BİR ŞEHİR İÇİN…

VERGİ BORCU OLANLAR DİKKAT!

Polatlı

Polatlı Haberleri

ABB POLATLI ASFALT PLENT ÜRETİMİ BSK ASFALTI, POLATLI GRUP YOLLARINDA

26.11.2020 09:48
ABB POLATLI ASFALT PLENT ÜRETİMİ BSK ASFALTI, POLATLI GRUP YOLLARINDA

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği Ekipleri, ABB Polatlı Asfalt Plent İşletmesi üretimi olan BSK ( Bitümlü Sıcak Karışım ) asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, yönetim kurulu üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi ABB Meclis ve CHP Polatlı Belediye Meclis Üyesi Selami Ovacık, CHP Polatlı Belediye Meclis Üyesi Özcan Şeker, Gedikli, Hacıtuğrul, Yağmurbaba , Çimenceğiz, Beyceğiz mahallelerini kapsayan grup yolundaki ABB Polatlı Asfalt Plent üretimi BSK Asfalt’ının serim çalışmasını yerinde inceleyerek ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefi Soner Yıldız ve ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği Saha Kısım Şefi Sercan Kaymakçı’ dan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

AVCI ‘’ KENDİ ASFALTINI ÜRETEN ABB POLATLI ASFALT PLENT ŞEFLİĞİ, BAŞARILI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR ‘’

Gedikli, Hacıtuğrul, Yağmurbaba , Çimenceğiz, Beyceğiz mahallelerini kapsayan grup yolunda , ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği ekiplerince devam eden BSK asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı ve CHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz sayın Selami Ovacık ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi Polatlı Asfalt Plent İşletmemizin üretime başlaması için ciddi bir gayret sarf ettik. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mansur Yavaş’a Polatlı’dan yana iradesive kararlılığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Kendi asfaltını üreten, verimli bir ABB Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği Asfalt Plent İşletmesi olarak, yurttaşlarımızın uzun yıllardır yapılmasını beklediği ya da yapımına başlanmasına rağmen kaderine terk edilen grup yollarımızın bakım ve yeni asfalt serim çalışmalarının tamamlanması ile güvenli , konforlu ve kesintisiz ulaşım hedefini gerçekleştirmek amacıyla, ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefimiz sayın Soner Yıldız ve ekibi çalışmalarına gayretli bir biçimde devam ediyor. Bugün Gedikli, Hacıtuğrul, Yağmurbaba , Çimenceğiz, Beyceğiz grup yolumuzda devam eden BSK Asfalt serim çalışmasını yerinde takip ederek Bölge Şefimiz sayın Soner Yıldız ve Kısım Şefimiz sayın Sercan Kaymakçı’dan bilgiler aldık. Kendi asfaltını üreten ve grup yollarımızı kaliteli asfaltla buluşturma gayretindeki ABB Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği ekiplerimize teşekkür ediyorum. İki yıl içerisinde tüm grup yollarımızı tamamlamak hedefini gerçekleştireceğiz.‘’ açıklamalarında bulundu.

OVACIK ‘’ ABB POLATLI EKİPLERİMİZ, ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI İLE POLATLI’NIN HİZMETİNDE ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve CHP Polatlı Belediye Meclis Üyesi Selami Ovacık, Gedikli, Hacıtuğrul, Yağmurbaba , Çimenceğiz, Beyceğiz mahallelerini kapsayan ve ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği ekiplerince devam eden BSK asfalt serim çalışmaları esnasında yaptığı açıklamada, ‘’ Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyerek ABB Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefimiz sayın Soner Yıldıız ve Kısım Şefimiz sayın Sercan Kaymakçı’dan çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Ekiplerimiz gayretli bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor. İki yıla kadar Polatlı’mızda asfaltlanmamış grup yolu kalmayacak... Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mansur Yavaş’ın Polatlı’dan yana kararlı tutumuyla, ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği Asfalt Plent İşletmemiz kendi asfaltını üretmeye başladı . Su ile ilgili altyapı ve asfalt ile ilgili üstyapı çalışmaları yoğun bir biçimde devam ediyor. Bir yandan da Pandemi sürecinde Sosyal Belediyecilik anlayışının en anlamlı örnekleri veriliyor. Bildiğiniz üzere ,Ankara Büyükşehir Belediye Meclisimizde Polatlı Belediyesi bütçesi kabul edilmişti. Ankara Büyükşehir Belediyesi, ASKİ ve EGO 2021 yılı bütçeleri de kabul edildi. Pandemi süreci de dikkate alınarak gerçekleştirilen bütçe görüşmelerimizde bütçenin tamamına ilişkin görüşlerini Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mansur Yavaş’ın Aralık ayı meclis oturumlarında Büyükşehir Belediye Meclisi ile paylaşacağını da ifade etmek isterim. Gerek ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği ekiplerimize gerekse ABB ASKİ Genel Müdürlüğü Polatlı Bölge Müdürlüğü ekiplerimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. ‘’ ifadelerinde bulundu.

YILDIZ ‘’ UZUN ÖMÜRLÜ, KALICI DEFORMASYONU AZALTAN, OKSİDASYONU GECİKTİREN YAPISIYLA ÜRETTİĞİMİZ BSK ASFALT SERİM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR ‘’

ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefi Soner Yıldız, çalışmalar esnasında yaptığı açıklamada, ‘’ ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği olarak işletmemizde kendi asfaltımızı üretiyoruz. Bugün grup yolumuzda serimini yaptığımız BSK asfalt yani Bitümlü Sıcak Karışım asfalt, uzun ömürlü, kalıcı deformasyonu (tekerlek izi oturması) azaltan, oksidasyon veya yaşlanmayı geciktiren, rutubetin oluşturduğu zararları azaltan, karışımın mukavemetini ve stabilitesini artıran, düşük sıcaklık çatlaklıklarının oluşumunu azaltan bir yapıya sahiptir. ABB Polatlı Yol ve Asfalt Bölge Şefliği ekiplerimize gayretli çalışmaları için teşekkür ediyor ve özellikle serimini tamamladığımız bölgelerde kıymetli çiftçilerimizden, asfalt kuruyana kadar, sulama işlemlerinde asfaltı koruyacak dikkati sergilemeleri konusunda ricamızı iletiyorum. ‘’ ifadelerinde bulundu.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ