• Dolar 8,058
    Euro 9,6752
  • Altın 460.376
    Bist 1408.14
  • Ankara

HİLAL KART İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ULAŞTIRILIYOR

Polatlı'ya şehit ateşi düştü

YILDIZKAYA: TÜM KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM

DEMİR: ŞEHİTLERİMİZİ, HÜRMETLE YÂD EDİYORUM

AVCI: ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM

Ovacık, “Şehitlerimizin yeri; Milletimizin Harim-i İsmet'indedir”

Polatlı

Polatlı Haberleri

ARPAÇ: “AHDE VEFAYI BİLMEYEN, KÖRDÜR, NANKÖRDÜR”

09.03.2021 10:07
ARPAÇ: “AHDE VEFAYI BİLMEYEN, KÖRDÜR, NANKÖRDÜR”

CHP Polatlı Belediye Meclis Üyesi Sırrı Arpaç'ın Partisinden İstifasının Ardından Belediye Meclis üyeliğinden de istifa etti. Arpaç’ın istifası yüksek seçim kuruluna bildirildi. Sırrı Arpaç’ın istifasının ardından boşalan koltuğa 12. Sıradaki isim Özcan Köklü geçecek. Köklü ile CHP'nin belediye meclis üyesi sayısı tekrar 8 olacak.

Geçtiğimiz günlerde CHP'den istifa eden Sırrı Arpaç, aldığı karar ile Belediye Meclis Üyeliğinden istifa etti. İstifasını yazılı basın açıklamasıyla duyuran Bağımsız Polatlı Belediye Meclis Üyesi Sırrı Arpaç şunları söyledi: "Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerek. Siyasetin Türk dili karşılığı halka hizmet etmek, Parti bir araçtır. Amaç, halka içten yürekten hizmet etmektir. El kaldırıp indirme yeri olmamalı...

“KISKANÇLIK DOĞUŞTAN DEĞİL, SONRADAN OLUŞAN BİR DAVRANIŞTIR”

Ahde vefayı bilmeyen, kördür, nankördür. Vefa ne bir bozadır, içilir. Ne de İstanbul'da ve İzmir'de bir semt adıdır. Kıskançlık doğuştan değil, sonradan oluşan bir davranıştır. Başkasının sahip olduğu, ama kendisinin bir türlü ulaşamadığı uzak bir yoldur.

“POLATLI BELEDİYESİ SİYASET YAPMA YERİ DEĞİLDİR”

Polatlı Belediyesi'nin kamu hizmeti yaptığı halkın belediyesi olduğu unutulmamalıdır. Siyaset yapma yeri değildir. Bu düşüncelerle Polatlı Belediye Meclisi görevimden istifa dilekçemi 08.03.2021 tarihinden itibaren Polatlı Belediye Başkanlığı'na verdim. Bana destek veren CHP kadın kolları başta olmak üzere, partide emeği geçen sağduyulu herkese teşekkür ediyorum.

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, mecliste grubu olan AKP, MHP, İYİ Partili arkadaşlara nazik ve saygılı tavırlarına teşekkür ediyorum. CHP Meclis grubunda bana destek olan arkadaşlarıma ömür boyu sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum." dedi.

HBR: AYŞE KÖKSAL