• Dolar 6,7786
    Euro 7,4656
  • Altın 372.338
    Bist 104954
  • 13° Ankara

BU BAYRAM EVLERDE KUTLANDI

ŞAMİL ENGİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

YILDIZKAYA “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

EMEK UN FABRİKASI BAYRAM ÖNCESİ SEVİNDİRDİ

KAYMAKAM BAYRAMDA DENETİMLERE KATILDI

POLATLI CUMA NAMAZI CEMAATLE KILINACAK

Polatlı

Polatlı Haberleri

AVRUPA ŞAMPİYONU YÜCEL BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

19.06.2019 10:37
AVRUPA ŞAMPİYONU YÜCEL BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

4. Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası şampiyonu oldu

Polatlı Belediyespor Kulübü sporcusu Selman Yücel 4 - 7 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası’nda kazandığı Avrupa Şampiyonluğunun ardından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti.

 

 

 

 

Polatlı Belediyespor Kulübü sporcusu Selman Yücel 4 - 7 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Turkish Open Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası’nda madalyanın sahibi oldu. 29 ülkeden 361 spor kulübü ve 2500 sporcunun katıldığı Kick Boks Avrupa Şampiyonası’ndan Büyükler 94 KG’da altın madalya ile dönen Selman Yücel; başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yıldızkaya; başarısından dolayı Polatlı Belediyespor Kulübü sporcusu Selman Yücel’i tebrik etti.

YÜCEL; “BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Polatlı’yı şampiyonada temsil eden milli sporcu Yücel; katkılarından dolayı Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür etti. Anlamlı ziyaretin ardından yaptığı açıklamada Selman Yücel; “Kazandığım bu başarıyı bizlere bu kutsal vatanı emanet eden vatan kahramanlarımıza ve Sakarya Meydan Muharebesi’nin merkezi Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlımıza adıyorum. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya ve Belediyespor kulübümüze teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.