• Dolar 7,363
    Euro 8,9282
  • Altın 435.742
    Bist 1475.45
  • Ankara

HASTANEYE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILIYOR

AK PARTİ İLÇEYİ ADIMLIYOR

ERDOĞAN: ESNAFLARIMIZI BUGÜNE KADAR YALNIZ BIRAKMADIK

EĞİTİMDE ARA DÖNEM DEĞERLENDİRMESİ

KADIN DOSTU BİR ŞEHİR İÇİN…

VERGİ BORCU OLANLAR DİKKAT!

Polatlı

Polatlı Haberleri

CHP HEYETİ NAZLIAKA İLE BULUŞTU

25.11.2020 09:50
CHP HEYETİ NAZLIAKA İLE BULUŞTU


 

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, yönetim kurulu üyesi Yusuf Dalkılıç, CHP Polatlı Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş ve CHP Polatlı Belediye Meclis Üyesi Şah İsmail Tetik ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’yı makamında ziyaret etti.

 

 

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslaraarası Mücadele ve Dayanışma Günü öncesinde, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi üyesi ve CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’yı beraberindeki heyetle birlikte ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ‘’ Bölge Milletvekili olduğu dönemlerde Polatlı ile bir gönül bağı kuran sayın Nazlıka’ya yeni görevinde başarı dileklerimizle, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Yakın zamanda kıymetli babasını son yolculuğuna uğurlayan kıymetli Başkanımıza, İlçe Örgütümüzün başsağlığı dileklerini ilettik. ‘’ ifadelerinde bulundu. 

AVCI "ŞİDDETTEN ARINDIRILMIŞ BİR TÜRKİYE OLANAKLIDIR"

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, CHP Parti Meclisi Üyesi ve  Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’yı makamında ziyareti esnasında yaptığı açıklamada, ‘’ Parti Meclisi Üyemiz ve Kadın Kolları Genel Başkanımız sayın Aylin Nazlıaka’yı , 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslaraarası Mücadele ve Dayanışma Günü öncesinde ziyaret ettik. Zira sayın Başkanımız kadına yönelik şiddet, istismar ve kadın cinayetleri davalarını bu süreçte bizzat davaların gerçekleştiği illere giderek takip etmiştir. Kendisinin de sürekli igfade ettiği gibi, Kadına yönelik şiddeti ortadan kaldırmak, herkesin görev üstlenmesi gereken bir mücadele alanıdır. şiddet ortadan kaldırılmadan insan haklarından, demokrasi ve barıştan söz etmek olanaksızdır. Şiddetten arındırılmış bir Türkiye olanaklıdır. Bu anlamda üstlendiği her görevde üstün başarılar sergileyen  kıymetli Başkanımız sayın Aylin Nazlıaka’ya, ekibine  ve tüm örgütlerimize başarılar diliyoruz.  ‘’ dedi.

Nazlıaka, ‘’ Daha yaşanabilir, daha umut dolu, daha eşitlikçi yarınlar mümkün... Birlikte... ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’  Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Baikanımız sayın Bilal Haşim Avcı, İlçe Kadın Kolları Başkanımız sayın Devlet Kuş, İlçe yönetim Kurulu üyemize ve Belediye Meclis üyemize, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslaraarası Mücadele ve Dayanışma Günü öncesinde anlamlı ve   nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.  Milletvekilliği dönemlerimden bugüne Polatlı’mızla, kıymetli Polatlı’lı yurttaşlarımızla bir gönül bağı kurduk.  Bizler, bu konuyu burada konuşurken,  aynı zamanda işin hayattaki yanıyla da yüzyüzeyiz. Sadece eylemsellik anlamında değil, kadını korumak anlamında da...  Bu anlamda sosyal hayatta ülkeye hakim olan şiddet zihniyetinin karanlığını kaldırmak biz kadınların, annelerin sesimizi ve sözümüzü çoğaltmasıyla mümkün olacaktır. Daha yaşanabilir, daha umut dolu, daha eşitlikçi yarınlar mümkün... Birlikte...’’ ifadelerinde bulundu.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ