• Dolar 7,7056
    Euro 9,1447
  • Altın 419.138
    Bist 1535.7
  • Ankara

ARPAÇ, MECLİS ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ

YILDIZKAYA, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

CHP'Lİ KADINLARDAN 8 MART ÖZEL PROGRAMI

KENT KONSEYİ KADINLAR GÜNÜ'NDE ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

GÜRAN, KADINLAR GÜNÜ KUTLADI

ODA BAŞKANLARI KADINLAR GÜNÜ UNUTMADI

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEMİR: 18 YILLIK İKTİDARIMIZDA HER ADIMIMIZ YERLİDİR, HER ADIMIMIZ MİLLİDİR

28.01.2021 09:44
DEMİR: 18 YILLIK İKTİDARIMIZDA HER ADIMIMIZ YERLİDİR, HER ADIMIMIZ MİLLİDİR

Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, 18 yıllık iktidarlarında ülkenin kalkınması, halkın refahı için attıkları her adımın yerli, her adımın milli olduğunu söyledi. İlçede sivil toplum kurumları ve kamu kurumlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan Demir “Ekonomimizin bel kemiği tarım sektöründe vitrine yönelik değil, üreticimizin sorunlarını çözecek somut ve büyük adımlar attık atmaya da devam ediyoruz." dedi.

 

Ak Parti Polatlı İlçe teşkilatı Ziraat Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Bankası ve ilçe tarım müdürlüğünü ziyaret etti. Ak parti heyetinin ziyaretleri kapsamında Polatlı Ticaret Borsasını ziyaret ederek, kurumun Şehrin ticari gelişimine katkı sunan yatırımları ve hububat ticaretindeki lider konumu hakkında Başkan Yahya Toplu’dan bilgi aldı.

DEMİR “PTB, BÖLGEMİZDE HUBUBAT TİCARETİNE YÖN VERMEKTEDİR”

Bölgesinde lider konumunu sürdüren PTB’de oluşan fiyatların Ankara ve Konya başta olmak üzere diğer borsalardan daha yüksek olmasının övünç kaynağı olduğunu vurgulayan Ak Parti Polatlı ilçe Başkanı Aysel Demir " Borsa Başkanımız Yahya Toplu’ nun şahsında Polatlı’mızın tüccar ve üreticilerini tebrik ediyor başarıların devamını diliyorum. ‘’ dedi.PTB Başkanı Yahya Toplu ise, borsalarında oluşan hububat fiyatlarını Türkiye ve belli başlı hububat borsalarında dikkate alındığını kaydetti.

SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE, HALKTAN BİRER FERT OLARAK HİZMET EDİYORUZ

Sürekli halkın içinde, halktan birer fert olarak hemşerilerine hizmet için çalıştıklarını belirten Aysel Demir, ‘’18 yıllık iktidarımızda üreticilerimizi köklü yatırımlarla, verdiğimiz tarımsal desteklerle sürekli destekledik. Partimizin attığı her ekonomik ve sosyal kalkınma adımı yerli ve millidir. Ekonomimizin bel kemiği tarım sektöründe vitrine yönelik değil, üreticimizin sorunlarını çözecek somut ve büyük adımlar attık; atmaya da devam ediyoruz." dedi.

Halkla iç içe, halk için çalıştıklarını, Polatlı Ziraat Odası, İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ziraat Bankası şubelerine gerçekleştirdikleri ziyaretlerde çok önemli görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Demir, 2002 yılında 145 bin ton olan sertifikalı yerli tohum üretiminin AK Parti iktidarında 1 milyon 143 bin tona ulaştığını, Tohumdan üretim teknolojilerine, yerel ürünlerin markalaşmasına kadar geniş bir yelpazede çiftçinin yanında, yerel üretimin arkasında olduklarını söyledi. Polatlı Ziraat Odası Başkanı, Zekai Köseoğlu,Ziraat odası olarak çiftçilerimizin her türlü sorunlarında yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirtti.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ