• Dolar 7,3774
    Euro 8,9412
  • Altın 436.487
    Bist 1476.43
  • Ankara

HASTANEYE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILIYOR

AK PARTİ İLÇEYİ ADIMLIYOR

ERDOĞAN: ESNAFLARIMIZI BUGÜNE KADAR YALNIZ BIRAKMADIK

EĞİTİMDE ARA DÖNEM DEĞERLENDİRMESİ

KADIN DOSTU BİR ŞEHİR İÇİN…

VERGİ BORCU OLANLAR DİKKAT!

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEMİR “AK PARTİ OLARAK TAVİZSİZ DURUŞUMUZU SERGİLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

26.11.2020 09:42
DEMİR “AK PARTİ OLARAK TAVİZSİZ DURUŞUMUZU SERGİLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Ak Parti Polatlı ilçe başkanı Aysel Demir 25 kasım kadına yönelik şiddete karşı uluslararası mücadele gününde “Ak Parti ailesi olarak bizler ilk günkü hassasiyetimiz ve titizlikle, bu konuda tavizsiz duruşumuzu göstermeye devam edeceğiz. Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’nde, her türlü şiddete karşı olduğumuzu belirtir, toplumumuzun tüm bireylerinin de aynı duyarlılığa sahip olmasını temenni ediyoruz. Dedi.

 

 

25 kasım kadına yönelik şiddete karşı uluslararası mücadele günü kapsamında bir açıklama yapan Ak Parti Polatlı ilçe başkanı Aysel Demir “insanlığın büyük bir kesimi şiddete maruz kalmakta ve bunlar arasında en çok kadınlar yer almaktadır. Yaşamımızın her alanı hak ve adalet mücadelesi ile geçmektedir. İçinde bulunduğumuz çağın olumsuz özelliklerine inat kadınlar olarak dünyayı güzelleştirmeye yönelik çabaların kaynağı da yine biz olacağız. Çünkü kadını Allah’ın emaneti olarak gören bir dinin mensuplarıyız. Kadına yönelik şiddet sadece bir kişiye yönelmiş bir tehdit olmaktan çok uzaktır. Bu eylem tüm toplumun huzuruna kastediyor, aileyi parçalıyor, geriye hayatını kaybetmiş ya da travmalarla dolu kadınlar, mutsuz çocuklar ve karanlık bir gelecek bırakıyor. Şiddet uygulayan ise insanlıktan çıkıyor.

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve değerli hanımefendinin, her platformda göstermiş oldukları samimi duyarlılıkları milletimizin malumlarıdır. Yıllardır sürdürdükleri kapsamlı mücadeleler ile kadına ve aslında insana yakışır hak ve adaletin tesisinde büyük kazanımlar elde edilmiştir. Bu dönem içinde, gerek partimiz gerekse kurulan tüm hükümetlerimiz ve özellikle de kadından sorumlu bakanlarımızın tavizsiz mücadeleleri ve saygın çabaları apaçık ortadadır. Bugüne kadar kadınların yaşadığı sorunlarla ilgili yapılmış yasal düzenlemelerle kadınlarımızın ekonomi, siyaset, bilim ve eğitimde güçlendirilmesine önemli katkılar sağlanmıştır.Ak Parti ailesi olarak bizler ilk günkü hassasiyetimiz ve titizlikle, bu konuda tavizsiz duruşumuzu göstermeye devam edeceğiz. Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’nde, her türlü şiddete karşı oldugumuzu belirtir, toplumumuzun tüm bireylerinin de aynı duyarlılığa sahip olmasını temenni ediyoruz.