• Dolar 8,754
    Euro 10,3906
  • Altın 495.67
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

“DEMİR KIRSAL MAHALLELERİMİZİ SAHİPSİZ BIRAKMADIK BIRAKMAYACAĞIZ”

11.06.2021 08:54
“DEMİR KIRSAL MAHALLELERİMİZİ SAHİPSİZ BIRAKMADIK BIRAKMAYACAĞIZ”

Ak parti ilçe başkanı Aysel Demir ve yönetimi, Karapınar Ve Basri mahallelerine ziyaretlerde bulundu. Besici ve çiftçilerle bir araya gelen Demir Polatlı merkezdeki çalışmalarımızın yanında dış mahallelerimizi de asla ilgisiz ve sahipsiz bırakmadık bırakmayacağız” dedi.

 

 

 

  1. Parti Polatlı ilçe yönetimi kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Karapınar ve Basri mahallerinde muhtar ve vatandaşlarla hasbihal eden Ak Parti İlçe Başkanı AyselDemir “ ,ilçemiz Karapınar Ve Basri mahallelerimize yapmış olduğumuz ziyaretlerde çiftçi, besici ve üretici hemşehrilerimizle buluşup hasbihal edip hasret giderdik. Pandemi sürecinin zorlayıcı dönemlerinde uzak kaldığımız hemşehrilerimize Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik.

Karapınar mahalle muhtarımız ,Sayın Metin ÇETİN ile mahallemizin istek,dilek ve beklentileri konusunda bilgi alışverişinde bulunduk,kıymetli mahalle sakinleri ile hasbihal edip öneri ve kıymetli görüş ve fikirlerinden istifade etme fırsatı bulduk. Çok samimi ve içten karşılama ve sohbetleri için çok müteşekkiriz.

BASRİ MAHALLESİNDE VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Basri mahalle muhtarımız ,Sayın Davut YAVAŞ ve mahalle sakinlerimizin yoğun katılımları ile gerçekleşen istişare toplantımız, çok verimli ve faydalı oldu. Mahallemizin sorunları ve sıkıntıları ile ilgili tüm bilgi notlarımızı aldık ve merkezi hükümetimizin yetkili olduğu konularda, ilgili tüm birimlere iletip çözümü için çaba sarfedeceğiz. Mahalle sakinlerimizin sıcak ve içten karşılamaları, samimi eleştiri ve önerileri için çok teşekkür ederiz”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ