• Dolar 7,9701
    Euro 9,4633
  • Altın 487.203
    Bist 1190.63
  • 14° Ankara

YARIŞMADA 1. OLAN ESER CUMHURBAKANI ERDOĞAN'A HEDİYE EDİLECEK

POLATLI ÇİFTÇİSİNİN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIYACAK

SAADET PARTİSİ'NDEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

GÖK, AĞABEY TOPLU'NUN ACSINI PAYLAŞTI

GÖK , ASKIDA EKMEK KAMPANYASINI “MHP ‘NİN İKTİDARA VERDİĞİ DERS”OLARAK OKUDU

BAYRAĞINI VE ÇİÇEĞINI AL GEL

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEMİR “TEMENNİM HER KADEMEDEKİ ÖĞRENCİLERİMİZE KAPILARINI AÇTIĞI GÜNLERİN YAKIN OLMASI”

22.09.2020 10:06
DEMİR “TEMENNİM HER KADEMEDEKİ ÖĞRENCİLERİMİZE KAPILARINI AÇTIĞI GÜNLERİN YAKIN OLMASI”

 

 Ak Parti Polatlı  İlçe Başkanı Aysel Demir 2020-2021 eğitim öğretim yılını tebrik ederek “Tüm çocuklarımıza ve Öğretmenlerimize yeni eğitim - öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederken,  başarılar diliyorum. Covid-19 salgının bir an önce ortadan kalkıp tüm okullarımızın her kademedeki öğrencilerimize kapılarını açtığı günlerin yakın olmasını temenni ediyorum.”dedi.

 

 

Covid-19 salgının bir an önce ortadan kalkıp tüm okullarımızın her kademedeki öğrencilerimize kapılarını açtığı günlerin yakın olmasını temenni ediyorum” diyen Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir “Millî Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda 21 Eylül 2020 Pazartesi günü başladı .Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle mart ayından beri kapalı olan okullar, alınan tedbirler çerçevesinde kapılarını anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflar için yeniden açtı.

Tüm çocuklarımıza ve Öğretmenlerimize yeni eğitim - öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederken,  başarılar diliyorum. Covid-19 salgının bir an önce ortadan kalkıp tüm okullarımızın her kademedeki öğrencilerimize kapılarını açtığı günlerin yakın olmasını temenni ediyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ