• Dolar 8,058
    Euro 9,6752
  • Altın 460.376
    Bist 1408.14
  • Ankara

HİLAL KART İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ULAŞTIRILIYOR

Polatlı'ya şehit ateşi düştü

YILDIZKAYA: TÜM KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM

DEMİR: ŞEHİTLERİMİZİ, HÜRMETLE YÂD EDİYORUM

AVCI: ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM

Ovacık, “Şehitlerimizin yeri; Milletimizin Harim-i İsmet'indedir”

Polatlı

Polatlı Haberleri

DEMİR’DEN TARHAN’A ZİYARET

26.02.2021 10:00
DEMİR’DEN TARHAN’A ZİYARET

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetim kurulu üyeleri Polatlı Şoförler Odası’nı ziyaret etti.

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetim kurulu üyeleri Polatlı Şoförler Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir’in yanı sıra Seçim işleri Başkanı Hüseyin KALE, ilçe sekreteri Ayşe Çakmaktepe, Sosyal politikalar başkanı Fatma Onaran, Halkla ilişkiler başkanı İsmet Kılınç, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Aslaner ve Mustafa Kaplan’da hazır bulundu.

DEMİR: “’DEVLETİMİZ, PANDEMİ SÜRECİNDE ZOR GÜNLER YAŞAYAN TÜM ESNAFIMIZA DESTEKTE BULUNMAKTADIR”

Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyeleriyle, şehrin sorunları ve çözüm önerileri üzerinde görüş alışverişinde bulunan Başkan Aysel Demir, ‘’Devletimiz, pandemi sürecinde zor günler yaşayan tüm esnafımıza destekte bulunmaktadır. Bu kapsamda lojistik sektöründe faaliyet gösteren esnafa gerekli esnekliği göstererek onların nakliye işi yapmalarına büyük ölçüde imkan sağlamıştır. Rabbimizden tek dileğimiz, pandemi sürecinin biran evvel sona ermesi ve eski güzel günlere dönebilmektir." Dedi.

Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Tarhan ise Türkiye’nin bölgesinde lider bir ülke olması, halkının huzur ve güven içerisinde yaşaması için durup yorulmadan yoğun çaba harcayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve onun Polatlı’daki temsilcisi AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir’e teşekkür ettiklerini dile getirdi.

TARHAN : “PANDEMİ SÜRECİNDE TÜM TÜRKİYE GİBİ BİZDE OLUMSUZ ETKİLENDİK”

İsmail Tarhan, ‘’ pandemi sürecinde tüm Türkiye gibi bizde olumsuz etkilendik. Oda ve üyelerimiz, lojistik çalışmalarıyla şehir içi, şehirler arası yolcu taşımacılığıyla bölgemize, ülkemize örnek oldular.’’ Dedi.

HBR: AYŞE KÖKSAL