• Dolar 7,9701
    Euro 9,4633
  • Altın 487.203
    Bist 1190.63
  • 14° Ankara

YARIŞMADA 1. OLAN ESER CUMHURBAKANI ERDOĞAN'A HEDİYE EDİLECEK

POLATLI ÇİFTÇİSİNİN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIYACAK

SAADET PARTİSİ'NDEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

GÖK, AĞABEY TOPLU'NUN ACSINI PAYLAŞTI

GÖK , ASKIDA EKMEK KAMPANYASINI “MHP ‘NİN İKTİDARA VERDİĞİ DERS”OLARAK OKUDU

BAYRAĞINI VE ÇİÇEĞINI AL GEL

Polatlı

Polatlı Haberleri

ESNAFTAN YARDIM GELMEYİNCE BÜYÜKŞEHİR DEVREYE GİRDİ

22.09.2020 10:10
ESNAFTAN YARDIM GELMEYİNCE BÜYÜKŞEHİR DEVREYE GİRDİ

 

 

 

Polatlı Yeni Sanayi Sitesinde 2016 yılında başlayan cami inşaatı esnafın kendi imkanları ile büyük oranda tamamlandı. Ülke genelinde yaşanan pandemi ve yaşanan ekonomik sıkıntılar esnaf ve sanatkarları da etkilediğinden dolayı camiye yardım yapılamadı. Caminin %90 işi tamamlandığı fakat en büyük eksiği halı kaplama işi olduğu Belediye Bütçe imkanları ölçüsünde Polatlı Yeni Sanayi Caminin halısının kaplatılmasınailişkin Esnaf ve Sanatkarlar Komisyonu Raporu oylanarak oybirliği ile kabul edildi. Polatlı Yeni Sanayi caminin halılara Ankara Büyükşehir Belediyesi kaplayacak.

 

 

 

 

 

 

Polatlı ‘da 2016 yılında yapımına başlanan tamamı Polatlılı esnafların desteği ile tamamlanan Polatlı Yeni Sanayi Sitesinde bulunan caminin halıları döşenememişti. Ankara Büyükşehir belediyesi Eylül ayı meclisinde görüşülerek karar bağlanan Polatlı Yeni Sanayi sitesi cami halıları için Ankara Büyükşehir belediyesi devreye girdi. Caminin halılarını Ankara Büyükşehir belediyesin döşettirecek.

 

 

Ankara Büyükşehir belediyesi ilgi Komisyonca yapılan incelemeler neticesinde; Polatlı Yeni Sanayi Sitesinde 2016 yılında başlayan cami inşaatı esnafımızın kendi imkanları ile büyük oranda tamamlandığı; ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar esnaf ve sanatkarlarımızı da etkilediğinden dolayı camiye yardım yapılamadığı, caminin %90 işi tamamlandığı fakat en büyük eksiği halı kaplama işi olduğu; Belediye Bütçe imkanları ölçüsünde adı geçen caminin halısının kaplatılması uygun görülerek meclisten oy birliği ile karar çıktı.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ