• Dolar 8,754
    Euro 10,3906
  • Altın 495.67
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

KARACAHMET VE TAŞINAR MUHTARLARI BELLİ OLDU

08.06.2021 09:46
KARACAHMET VE TAŞINAR MUHTARLARI BELLİ OLDU

 

 

Polatlı kırsal mahallelerinden Karacaahmet ve Taşpınar için muhtarlık ara seçimi hafta sonu tamamlandı. Muhtarlık Seçimlerinde Karacahmet 3 , Taşpınar’da 2 Aday yarıştı. Seçimlerde Karacahmet mahalle muhtar adayı Ali Şakar 89, Taşpınar mahalle muhtar adayı Behzat Toker 25 oyla seçimin galibi oldular.

 

 

Karacaahmet ve Taşpınar mahallelerinde bu hafta sonu seçim yapıldı.. Karacaahmet mahallesi muhtarı Şinasi Köksal ve Taşpınar mahalle muhtarı Murat Toker ile 1. Aza , Ceyhun Mutlu’nun vefatının ardından muhtarlık ara seçimi tamamlandı. 6 Haziran 2021 Pazar günü iki mahallede muhtarlık ara seçileri gerçekleştirldi. Karacahmet mahallesinde 3 muhtar adayı yarışırken Taşpınar mahallesinde 2 adayı seçime katıldı.

 

İKİ MAHALLEDE 5 MUHTAR ADAYI YARIŞTI

Karacaahmet mahallesinde Ali Şakar, Hakan Kaçan, Çağlar Özcan, Taşpınar mahallesinde ise Behsat Toker il Tarık Özyurt yarıştı.

Karacahmet mahallesinde seçimlere katılan Ali Şakar:89, Çağlar Özcan:65, Hakan Kaçan:69 oy aldı. 3 oy geçersiz sayıldı. Taşpınar mahallesinde ise Behzat Toker :25, Tarık Özyurt: 22 oy aldı 1 oy geçersiz sayıldı.

İtiraz süresi nedeni ile seçim sonuçları resmi olarak bugün sonuçlanacak ve yeni muhtarlar mazbatalarını alarak göreve başlayacak.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ