• Dolar 7,7995
    Euro 9,1262
  • Altın 471.723
    Bist 1121.17
  • 15° Ankara

BEYAZ TACİRİ 22 KİŞİ YAKALANDI

AK PARTİ'DEN AZARBAYCAN'A DESTEK  

30 EYLÜLDE POLATLI'DA TOHUM DESTEĞİ DAĞITILACAK

VATAN PARTİSİ ERMNİSTAN SALDIRISINI KINADI

BAKAN PAKDEMRİLİ'DEN GÖKPINAR BARAJI İÇİN SÖZ ALDI

GELECEK HEDEFLERİ MASAYA YATIRILDI

Polatlı

Polatlı Haberleri

KAYMAKAM BULACAK POLATLI HALKININ BAYRAMINI KUTLADI

30.07.2020 07:42
KAYMAKAM BULACAK POLATLI HALKININ BAYRAMINI KUTLADI

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak Kurban Bayramı dolayısı ile yayımladığı kutlama mesajında “tüm Polatlı’lı hemşerilerimin ve İslam âleminin Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, bayram günlerinin sevinçlere, mutluluklara vesile olmasını diliyor, tüm halkımızın sevdikleri ile birlikte sağlık, huzur ve esenlik dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”dedi.

 

 

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak Polatlılı vatandaşların Kurban Bayramını tebrik etti. Kaymakam Bulacak kutlama mesajında “ Bayramlar, her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin hatırlandığı; yetimlerin ve buruk gönüllerin tamir edildiği; muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı; çocukların sevindirildiği; dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı günlerdir.
Bizi asırlardır birbirimize bağlayan, birbirimize kardeş kılan bu yardımlaşma ve dayanışma ruhudur. Dini bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamlar iyi değerlendirilmeli için bir fırsat olarak görülmelidir.

BAYRAM TRAFİĞİNDE SÜRÜCÜLERİN DİKKATLİ OLMASINI İSTEDİ

 

Kaymakam Bulacak”Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için vatandaşlarımıza trafikte daha dikkatli olmalarını ve bayram süresince de sosyal mesafe kurallarına uymalarını özellikle hatırlatmak istiyorum. Bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyorum. En değerli varlıklarını bu vatan için feda eden şehitlerimizin ailelerini asla yalnız bırakmayacağız. Her zaman onların yanında olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Polatlı’lı hemşerilerimin ve İslam âleminin Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, bayram günlerinin sevinçlere, mutluluklara vesile olmasını diliyor, tüm halkımızın sevdikleri ile birlikte sağlık, huzur ve esenlik dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ