• Dolar 7,6834
    Euro 8,9833
  • Altın 464.008
    Bist 1096.16
  • 16° Ankara

LARA Dİ LARA SAZOVA'DA SAHNE ALDI

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

71 YAŞINDAKİ YAŞLI ADAM TRENİN ALTINDA KALDI

AVCI “POLATLI'MIZDA ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK”

ERDOĞAN "KENDİ AŞIMIZI ÜRETME YOLUNDA HIZLA İLERLİYORUZ"

OKULA GEL TOHUMUNU AL

Polatlı

Polatlı Haberleri

KAYMAKAM BULACAK POLATLI’YA DAİR İLK AÇIKLAMASINI YAPTI

30.07.2020 07:43
KAYMAKAM BULACAK POLATLI’YA DAİR İLK AÇIKLAMASINI YAPTI


Hatay Dörtyol Kaymakamlığı görevinden Polatlı Kaymakamlığına atanan Kaymakam Murat Bulacak yeni görevine başladı. Kaymakam Bulacak Polatlı’ya dair ilk mesajını yayımladı.

 

 

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak Polatlı’nın pek çok alanda sahip olduğu geniş potansiyel ile güçlü bir kapasiteye sahip olduğunu belirtti. Kaymakam Bulacak “14 Temmuz 2020 tarihli ve 362 sayılı Cumhurbaşkanı kararı ile sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın takdir ve tensipleriyle atanmış olduğum Polatlı Kaymakamlığı görevine 28/07/2020 itibariyle başlamış bulunuyorum. Öncelikle ülkemizin tahıl ambarı olan ve Kurtuluş mücadelemizin dönüm noktası olan, bu çok özel İlçesinde Kaymakam olarak hizmet etme onurunu bize yaşatan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın İçişleri Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum" diye konuştu.

POLATLI PEK ÇOK ALANDA SAHİP OLDUĞU GENİŞ POTANSİYEL İLE GÜÇLÜ BİR KAPASİTEYE SAHİP

 

Polatlı’nın pek çok alanda geniş potansiyele sahip olduğuna vurgu yapan Kaymakam Bulacak, "Polatlı pek çok alanda sahip olduğu geniş potansiyel ile güçlü bir kapasiteye sahip, tarımdan hayvancılığa, turizmden madenciliğe, sanayiden kültüre çok yönlü zenginlikleri bünyesinde barındıran bir ilçedir. Anadolu’nun kurtuluş mücadelesinde düşmana dur diyen şehir olan bu güzel coğrafyada yaşayan saygıdeğer insanlarımıza hizmet edecek olmanın mutluluğunu, heyecanını sizlerle paylaşmak istiyorum" dedi.

POLATLI’DA TEVDİ EDİLEN BU GÖREVİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRMENİN GAYRETİ İÇİNDE OLACAĞIZ

Kamu görevlerinde bir nöbet devri ve bayrak yarışı olduğunu kaydeden Kaymakam Bulacak, "Bilindiği gibi bütün kamu görevlerinde bir nöbet devri, bayrak yarışı söz konusudur. Polatlı’da tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. En başta Allah'ın yardımı ve vatandaşlarımızın desteği bizim için en önemli güç olacaktır. Bu vesileyle İlçemizde daha önce görev yapmış, Polatlı halkına hizmet etmiş olan Sayın Kaymakamlarımıza şükranla anıyor, ebediyete irtihal etmiş olanlara rahmet, hayatta olanlara sağlık ve afiyet diliyorum" dedi.

YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ, ADALETLİ, ŞEFFAF, HESAP VEREBİLİR, VERİMLİ, ETKİLİ VE GÜLER YÜZLÜ BİR UYGULAMAYA DAYANACAKTIR

 

Yönetim anlayışımız, adaletli, şeffaf, hesap verebilir, verimli, etkili ve güler yüzlü bir uygulamaya dayanacaktır. Bütün kamu kuruluşlarının halkımıza en verimli ve güler yüzle hizmet vermesi hususu en duyarlı olduğumuz konuların başında gelmektedir.Yatırımların takibi, çalışmaların proje odaklı yürütülmesi, kuruluşlar arasındaki iş birliği ve koordinasyon, hızlı ve sonuç odaklı çalışma İlçemizde hedef olarak belirlediğimiz çalışma yöntemleridir. Eğitim, turizm, tarım ve sosyal projelere ağırlık verilmesinin ilçemize katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Polatlı İlçemizde göreve başlamanın mutluluğu ve heyecanının ilk günkü gibi hep daim olmasını diliyor, bütün vatandaşlarımıza en derin saygı ve selamlarımı sunuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

--