• Dolar 8,7513
    Euro 10,3865
  • Altın 495.493
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

MEMLEKET PARTİSİ POLATLIDA GÖZEL'E EMANET

11.06.2021 08:57
MEMLEKET PARTİSİ POLATLIDA GÖZEL'E EMANET

 

Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Polatlı’nın tanınmış isimlerinden genç iş adamlarından Mustafa Gözel oldu. Gözel, sevdası memleket olan herkesi partiye davet etti.
Memleket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Gözel oldu.
İlçe yönetiminde iş adamlarından Adem Erol Başkan Yardımcısı olarak yer aldı. İlçe yönetimini oluşturan Başkan Mustafa Gözel ve Başkan Yardımcısı Adem Erol en kısa sürede ilçe binasının açılacağını ve faaliyetlere başlanacağını belirtti.
GÖZEL: SEVDASI MEMLEKET OLAN HERKESİ DAVET EDİYORUZ
Memleket sevdalısı olan herkesi partiye davet eden Memleket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Gözel; “Ülkemizin, siyasi hayatında yeni bir umut ve ufuk açarak kuruluşunu gerçekleştiren Memleket Partimiz, tüm yurtta olduğu gibi Ankara’mızda da süratli bir şekilde ve büyük heyecanla çalışmaları sürdürmektedir. Ankara ilimizin kuruluş işlemleri tamamlanmış olup, ilçe görevlendirmeleri yapılarak, Ankara’daki çalışmalar tamamlamak üzeredir. Partimizin temel ilkelerine Atatürk ilke ve devrimlerine, doğaya ve çevreye, hukuk kişi hak ve hürriyetlerine, yavru vatan ve yurdumuz mavi vatan ve gök vatan hassasiyetimize, terör ve her türlü ayrımcılığa karşı olma ilkelerimiz doğrultusunda öncelikle sloganımız olan Mavi Memleket, Adalet, Vicdan ve önce iş şiarımızla Memleket Partimiz ilk seçimlerde 50+1 oy oranı alma hedefiyle Polatlı’mızda ilçe yönetim kurulumuzu kurduk. Çok sayıda değerli iş adamı, esnaf, çiftçi, işçi memleket sevdalısı arkadaşlarımızın oluşturduğu yönetim kurulumuz ile Polatlı’mızda yeni bir umut ve ufuk açacağız. Memleket diyen herkesi mücadelemize ortak olmaya çağırıyoruz.” dedi.
EROL: YENİ BİR UMUT VE UFUK AÇACAĞIZ
En kısa sürede faaliyetlere başlanacağını söyleyen Memleket Partisi Polatlı İlçe Başkan Yardımcısı Adem Erol; “Polatlı’mızda yeni bir umut ve ufuk açacağız. Memleket diyen herkesi mücadelemize ortak olmaya çağırıyoruz. Geleceğimizi geri alacağız, bu ülkenin gençleri için, bu ülkede yaşayan herkes için Memleket Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak geleceğimizi barış, özgürlük ve demokrasi ile taçlandırmak için söz veriyoruz. En kısa sürede ilçe binamızı açacak ve ilçe kongremizi yaparak faaliyetlerimize başlayacağız.” dedi.
HBR AYSUN YILMAZ BENLİ