• Dolar 8,754
    Euro 10,3906
  • Altın 495.67
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

MUHTAR KARATAŞ SAĞLIK OCAĞI YAPIMI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

11.06.2021 09:03
MUHTAR KARATAŞ SAĞLIK OCAĞI YAPIMI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

 

 

 

Polatlı Belediyesi tarafından Mehmet Akif mahallesine yapılacak olan Sağlık Ocağı ve park çalışmalarına mahalle sakinleri ve mahalle muhtarı tarafından teşekkür geldi. Yıllardır prefabrikte sağlık hizmeti veren Sağlık ocağının yerine 2 katlı 6 hekimle hizmet verecek modern ve kullanışlı bir sağlık ocağı Polatlı Belediyesi tarafından inşa edilecek.

 

Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Mustafa Karataş Polatlı Belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya ve meclis üyelerine teşekkür ederek “ yıllardır yapılamayan sağlık ocağımız 2014 yılından buyan bu şekilde. Vatandaşlarımız sağlık ocağına gittiklerinde sağlık ocağı hem küçüktü hemde kış günü bile soğukta dışarıda bekliyorlardı içeri girime imkanları yoktu. Doktorlarımız soğuktan şikâyet ediyorlardır.

 

  1. sağlık ocağımız 2014 yılında yıkıldı ve yenisi yapılmadı yıllardır mücadele ediyoruz. Prefabrikte sağlık hizmeti veriliyor. Sağolsun Belediye başkanımız Mürsel Yıldızkaya bu işe el attı ve sağlık ocağını yapma kararı verdi. Bu anlamda mahallemizin taleplerine cevap veren Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve meclis üyelerine mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim. Ayrıca yine 16 bin m2 alan üzerine inşa edilecek olan yeni park hizmeti adına da teşekkür ediyorum”

 

YILDIZKAYA: ‘’SAĞLIK OCAĞINI YAPIP BAKANLIĞA DEVRETMEYİ PLANLIYORUZ’’

Mehmet Akif Mahallesine Sağlık ocağı Binası Yapılması konusuna ilişkin Polatlı Belediye Başkanı Yıldızkaya 6 hekimli iki katlı bir sağlık ocağı yapıp bakanlığa devretmeyi planlıyoruz.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ