• Dolar 7,4294
    Euro 8,982
  • Altın 412.302
    Bist 1471.39
  • Ankara

BİZ '' BU BÜYÜK DESTANIN ZAFERİN EV SAHİBİYİZ''

CHP ,ESNAF ZİYARETİ TURUNDA

POLATLI ÇİFTÇİSİNE % 90 HİBELİ BUĞDAY TOHUMU DESTEĞİ

BAŞKAN DEMİR, ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YAVAŞ'A BİR ŞEFFAF YÖNETİM ÖDÜLÜ DAHA

SAHADA ÇALIŞAN MUHABİR AŞILANMALI

Polatlı

Polatlı Haberleri

ÖZTÜRK “HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIMIZI BEYAN EDİYORUM”

15.01.2021 09:41
ÖZTÜRK “HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIMIZI BEYAN EDİYORUM”

Kadın Dostu Kent unvanını Polatlı projesinde Polatlı Belediyesi Meclis üyeleri Serpil Öztürk, Canan Türker, Seda Aşıbol, Fatma Erten Ve Ayla Kandemir Refah Partisi Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk ‘ü ziyaret ettiler.

 

 

Polatlı Belediyesi Kadın meclis üyeleri siyaset üstü bir projede güç birliği yaptı. Avrupa Yerel Eşitlik Şartı projesi kapsamında Kadın dostu kent unvanı için kolları sıvayan Polatlı Belediyesi bünyesindeki 5 kadın Belediye meclis üyesi bir araya geldi. Serpil Öztürk, Canan Türker, Fatma Erten, Ayla Kandemir ve Seda Aşıbol’dan oluşan proje ekini ilçede kadının ağırlıklı yer aldığı paydaşlarla bir araya gelerek fikir alışverişi yapıyor. Fikir alışverişleri ziyaretleri kapsamında kadın meclis üyeleri Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk’ü ziyaret ettiler.

 

Refah Partisi Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk “Kadın Dostu Kent unvanını Polatlı ilçemiz adına almak için ve Polatlı’mızdaki kadınlarımıza yönelik her türlü ve yararlı , eğitici, yol gösterici, her konularda yardımcı olmak için yola koyulan, projeler geliştiren Polatlı Belediyesi bayan Meclis üyelerimiz ;Serpil Öztürk, Canan Türker, Seda Aşıbol, Fatma Erten Ve Ayla Kandemir hanımefendiler bugün Yeniden Refah Partimiz Polatlı ilçe binamızı ve bizleri ziyarete gelerek yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bizlere bilgi verdiler. Bizlerde yapacakları çalışmalar 'da her zaman yanlarında ve destekçileri olacağımızı sözünü verdik. Meclis üyeleri başkanlarımıza önce bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ederek memnun kaldığımızı ve yapacakları çalışmaların Polatlı’mız için çok iyi bir adım olduğunu ve her zaman yanlarında olacağımızı beyan ettik. Başkanlarımıza teşekkür ederek başarılar diledik.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ