• Dolar 7,6673
    Euro 8,9583
  • Altın 465.164
    Bist 1096.16
  • 16° Ankara

MİNİ MİNİ BİRLER DERS BAŞI YAPTI

ŞENTEPE ASKİ YENİDEN HİZMETE AÇILACAK

YILDIZKAYA EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI TEBRİK ETTİ

CAMİNİN HALILARI BELEDİYEDEN

DEMİR “EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN”

KİTAPLAR ÇADIRLARA ULAŞTIRILDI

Polatlı

Polatlı Haberleri

POLATLI  DA TRAFİKTE YOĞUNLUK

04.08.2020 09:22
POLATLI  DA TRAFİKTE YOĞUNLUK

 

Dört günlük Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirmek için batı illerinden doğu illerine seyahat eden sürücülerin dönüş yolculuğu başladı. Bayram öncesi arife günü başlayan trafik yoğunluğu tatilin son gününde de E_90 karayolunda trafikte uzun kuyruklar oluştu 

 

 

 

Bayram tatilinin sona ermesi ile trafikte yoğunluk yaşandı. Bayramın dördüncü günün de sabah saatlerinden itibaren başlayan trafik gece geç saatlere kadar yoğun bir şekilde seyretti.

 Türkiye'nin önemli geçiş noktalarından olan Polatlı E_ 90 karayolunda trafik yoğun bir şekilde ilerledi.  Bayram tatilini memlketleri ve sahil kenarlarında geçiren vatandaslar  bayramın son gunu trafikte yoğunluk oluşturdu.

 

Polatlı da  E-90 karayolunda zaman  zaman trafik durma noktasına gelirken  uzun araç kuyrukları oluştu.

Polatlı bölge trafik  ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri de sağlıklı ve güvenli bir trafik akışının sağlanması için 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdürdu.. Trafik ekipleri belirlenen uygulama noktalarında araçları tek tek durdurarak araç kullanıcılarına sık sık mola vermelerini, yorgun ve uykusuz araç kullanmamalarını, aşırı süratten kaçınmalarını ve emniyet kemer takmadan yolculuk yapılmaması yönünde uyarılarda bulundu.

HBR AYŞE KÖKSAL