• Dolar 8,754
    Euro 10,3906
  • Altın 495.67
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

POLATLIDA 180 KAHVECİ ESNAFINA ÇAY VE ŞEKER İKRAMI

10.06.2021 09:18
POLATLIDA 180 KAHVECİ ESNAFINA ÇAY VE ŞEKER İKRAMI

Polatlı da faaliyet gösteren kahvehane, kıraathane, çay ocaklarına Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından çay, şeker dağıtıldı. Ankara’nın 25 ilçesi ile birlikte Polatlı’da ki esnaflara sabah saatlerinde Polatlı Kahveciler odası başkanı Hıdır Çavuş beraberliğinde destek paketi verildi

 

Pandemi sürecinde yaklaşık 16 aydır kapalı olan ve kademeli normalleşme süreci ile birlikte faaliyetlerine kaldıkları yerden devam eden Kahveci esnafına Ankara Büyükşehir Belediyesinden destek paketi geldi. Ankara da 25 ilçeye çay ve şekerler yola çıktı.

KAHVECİ ESNAFINDAN BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Polatlı’da faaliyet gösteren 180 kahveci esnafına dün sabah saatlerinde çay, şeker, maske ve dezenfektandan oluşan destek paketi dağıtıldı. Polatlı Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ teşekkür etti. Çavuş “ pandemi sürecinde kapalı olan kahvehane, çay ocaklarımıza çay şeker maske ve dezenfeksiyon dağıtımı yapmıştır. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş Kahvecilere sahip çıktığından dolayı çok teşekkür ederim 180 üyemizde dağıtımlarımızı yaptık. “dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ