• Dolar 7,4226
    Euro 8,983
  • Altın 437.956
    Bist 1457.05
  • Ankara

HASTANEYE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILIYOR

AK PARTİ İLÇEYİ ADIMLIYOR

ERDOĞAN: ESNAFLARIMIZI BUGÜNE KADAR YALNIZ BIRAKMADIK

EĞİTİMDE ARA DÖNEM DEĞERLENDİRMESİ

KADIN DOSTU BİR ŞEHİR İÇİN…

VERGİ BORCU OLANLAR DİKKAT!

Polatlı

Polatlı Haberleri

POLATLI'DAN ZİYA ÖĞRETMENE ZİYARET

25.11.2020 09:51
POLATLI'DAN ZİYA ÖĞRETMENE ZİYARET

 

Polatlı'dan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a anlamlı ziyaret. Polatlı kaymakamı Murat Bulacak,Belediye Başkanı Mursel Yildizkaya,Ak Parti ilce başkanı Aysel Demir ve MHP Polatlı ilçe başkanı Uğur Gungor Ziya Öğretmenin Öğretmenler Gününü kutladılar. Bakanlıkta yapılan görüşmede  Polatlının eğitim ve öğretimine yönelik konular istişare edilirken Üniversiteler konusununda da polatlı heyeti ile Bakan Selçuk fikir alışverişinde bulundu.

 

Polatlı yöneticileri siyasi parti temsilcileri beraberliğinde Milli Eğitim Bakanlığını ziyaret etti

 

Polatlı kaymakamı Murat Bulacak ve Polatlı Belediye Başkanı Mursel Yildizkaya'nın   Milli Egitim Bakanı Ziya Selçuk ziyaretinde Ak Parti Polatlı ilçe başkanı Aysel Demir ve MHP Polatlı ilçe başkanı Ugur Gungor de eşlik etti.

 

BAKAN SELÇUK'A MEHMETÇİK HEYKELİ HEDİYE EDİLDİ

24 Kasım Öğretmenler  Günü öncesinde Ziya öğretmen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selcuk Polatlı heyetini bakanlıkta misafir etti. 24 Kasim Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Mursel Yildizkaya Bakan Selçuk'a Düşmana dur denilen yerden Polatlı dan hatıra olarak.Mehmetçik heykeli hediye etti.

POLATLI'NIN EGİTİM VE OGRETİMİ BAKAN SELÇUK 'AKTARILDI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile yapilan görüşmede Polatlı da eğitim ve öğretim noktasında bilgiler aktarılırken pandemiye yönelik tedbirler değerlendirildi. Ziyarette Polatlı'nin üniversite meselesine de deginildi.

BAKAN SELÇUK 100.YILA DAVET EDİLDİ

2021 Yılında 100.yılı kutlanacak olan Sakarya Meydan Muharebesi  zaferi kapsamında Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yildizkaya ,Milli Eğitim Bakanı Ziya Selcuk'u Polatlı'yadavet etti.

 

POLATLI HEYETİNE BAKAN SELCUK'TAN TEŞEKKÜR

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selcuk Polatlı kaymakamı Murat Bulacak,Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yildizkaya,Ak Parti Polatlı ilçe başkanı Aysel Demir ve MHP Polatlı ilçe başkanı Uğur Güngör'e  anlı ziyaretlerinde dolayı tesekkur ederek öğretmenliğin önemine dikkat çekti.

HBR AYSUN  YILMAZ BENLİ