• Dolar 8,7513
    Euro 10,3865
  • Altın 495.493
    Bist 1391.06
  • 18° Ankara

KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞINA DAVET

GELECEĞİN HAFIZLARI BELGE ALDI

OSB DE 1500 PERSONEL AŞILANIYOR

BAŞKAN DEMİR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ZİYARETLER DİZİSİ

EFSUNLU YÜZBAŞI - İSMAİL NACİ"

Polatlı

Polatlı Haberleri

SARIOBA SAKİNLERİNİN SORUNLARI DİNLENDİ

10.06.2021 09:16
SARIOBA SAKİNLERİNİN SORUNLARI DİNLENDİ

Polatlı Kaymakamı  Murat Bulacak  Sarıoba Mahallesini ziyaret ederek üreticlerle  bir araya geldi.  incelemelerde bulundu. Kaymakam Murat Bulacak, 2021 yılı harman sezonunun, ülkemize ve tüm insanlığa başta sağlık ve huzur getirmesi dileklerinde bulunarak koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların maske, temizlik ve fiziki mesafe kurallarına riayet etmesi konusunda uyarılarda bulundu.

 

 

 


Sarıoba mahallesi  Kaymakam Murat Bulacak’ı ağırladı.    Mahalle Kahvesinde bir araya geldiği vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Murat Bulacak, 2021 yılı harman sezonunun, ülkemize ve tüm insanlığa başta sağlık ve huzur getirmesi dileklerinde bulunarak koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların maske, temizlik ve fiziki mesafe kurallarına riayet etmesi konusunda uyarılarda bulundu.

 
Mahalle muhtarlarından mevcut genel durumu ve sorunları hakkında bilgiler aldı. Bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyen Kaymakam Murat Bulacak, mahallelere en iyi ve kaliteli hizmeti getirebilmek için çalıştıklarını belirterek gerçekleştirdikleri bu mahalle ziyaretleri ile yaşanan sorunların yerinde tespit edilmesi ve sorunların çözümü noktasında gereken çalışmaların yapılmasının amaçlandığını ifade etti.

Kaymakam Murat Bulacak’ın Sarıoba Mahallesi ziyaretlerine İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Erkan Çinar ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Burhanettin Sütçü eşlik etti.

HBR AYŞE KÖKSAL